Asistent stavbyvedúceho (výstavba diaľnice a rýchlostnej cesty)

SOLUZIONA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú stavebnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti výstavby diaľníc, hľadáme šikovných Asistentov stavbyvedúcich.

Vašou pracovnou náplňou bude hlavne:
- plánovanie, organizovanie a kontrolovanie vykonávaných prác na stavenisku v súlade so stanoveným rozpočtom a harmonogramom,
- spolupráca s oddelením nákupu,
- koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálov,
- priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavania termínov.

- služobné auto 50% aj na súkromné účely,
- kurzy angličtiny hradené zamestnávateľom,
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom,
- školenia,
- práca v medzinárodnom tíme stavebných špecialistov,
- možnosť kariérneho rastu

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Vaše aktuálne CV v slovenskom, alebo anglickom jazyku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.9.2017 (ostávajú ešte 3 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť realizujúca výstavbu diaľníc.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo/dopravné stavby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúca skúsenosť ako asistent stavbyvedúceho na dopravnom projekte,
- technické a analytické myslenie,
- znalosť anglického jazyka - úroveň B2,
- ukončená VŠ - stavebná fakulta, odbor - dopravné stavby,
- výborné organizačné schopnosti,
- samostatnosť, flexibilita a zodpovednosť

SOLUZIONA, s. r. o. is a recruiting/headhunting company looking for candidates with a professional performance and skills to fill either lower or higher job positions within the job market. Our consultants are trained and experienced individuals, always committed to companies as well as the candidates to help them find the most suitable job opportunity that guarantees a profitable collaboration for both sides.

Dunajská 14
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra SOLUZIONA
E-mail: poslať životopis
ID: 2809711   Dátum zverejnenia: 25.8.2017