Dokument kontrolór (zameraný na Environmentalistiku)

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Štúrovo, Nitriansky kraj, okres Nové Zámky
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
900€ (po roku možnosť zvýšenia mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste environmentalista telom aj dušou?
Ste človek, ktorý má zmysel pre systematickosť, presnosť a jasnosť?
Chcete sa stať súčasťou prosperujúcej firmy, ktorá pre svojich zamestnancov poskytuje flexibilný pracovný čas a prijemné pracovné prostredie v dobrom kolektíve?

Tak neváhajte a dajte nám o sebe čím skôr vedieť!

Pre medzinárodnú spoločnosť v Štúrove hľadáme šikovného človeka na pozíciu Dokument kontrolór, ktorého náplňou práce bude najmä:
- Spracovanie dokumentácie o životnom prostredí v zmysle platnej legislatívy (spoločne so externým konzultantom),
- Riadenie environmentálnych činností (odpady, emisie, a pod.),
- Podpora a zavádzanie integrovaného systému riadenia BOZP ( ISO 14001, OHSAS 18001),
- Vykonávanie interných auditov a podnikových obhliadok,
- Lokalizovanie dokumentov (výrobné procesy, procesy v jednotlivých oddeleniach, procesy, ktoré fungujú vo fabrike, a pod.), ktoré sú v angličtine a ich následné pretransformovanie do slovenčiny,
- Dohliadanie na to, aby spoločnosť spĺňala požiadavky životného prostredia,
- Starostlivosť sa o zoznam zariadení relevantných pre životné prostredie,
- Preberanie strojov a prev. prostriedkov z hľadiska životného prostredia,
- Vykonávanie činnosti spojených s ochranou životného prostredia,
- Vykonávanie školenia zamestnancov,
- Spracovanie štatistiky.

- Možnosť dlhodobej spolupráce v úspešnej medzinárodnej spoločnosti,
- Zaplatenie školenia v materskej spoločnosti v Španielsku,
- Možnosť kariérneho rastu,
- Motivujúce finančné ohodnotenie.

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám, prosím, elektronicky zašlite svoj štruktúrovaný profesijný životopis s fotkou.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov podľa § 20 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú očakávané požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Medzinárodná spoločnosť, ktorá je lídrom v oblasti hutníckeho priemyslu. Výroba sa začala v roku 1976. Spoločnosť vyrába predovšetkým kovové súčiastky a kovové výrobky pre automobilový priemysel.
Spoločnosť získala certifikáty kvality: ISO 14001, ISO/TS 16949:2000 a OHSAS 18001.99.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

preferované: environmentálne odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Plynulá znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom) podmienkou,
- Orientácia na výsledky,
- Pozitívny prístup k práci,
- Zmysel pre poriadok a disciplínu,
- Dobré organizačné zručnosti

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2551252  Dátum zverejnenia: 20.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900€ (po roku možnosť zvýšenia mzdy)