Vedúci obchodného zastúpenia

Solution Factory s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
1.3.2020
650 EUR/mesiac- Plat € 650,- brutto + motivačná zložka z predaných služieb/produktov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s odoberateľmi
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí - občasná práca v teréne
- zabezpečenie chodu kancelárie
- predaj ponúkaných služieb a produktov
- správa sociálnych sieti (Facebook, Instagram)
- zastupovanie oboch značiek

- Prácu na polovičný úväzok (vhodné i pre ženy na materskej dovolenke)
- Služobný mobil a notebook
- Možnosť občasného home office
- Samostatnú a kreatívnu prácu
…a kopec zábavy!

Pohovory sa uskutočnia v priebehu februára 2020 v Bratislave a zaškolenie sa uskutoční v marci 2020 v Prahe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Český jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- výborná znalosť predaja
- zodpovednosť, dôslednosť a starostlivosť
- dobrý písomný prejav v slovenskom jazyku
- komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- pokročilé počítačové znalosti (Word, Excel, Outlook)
- skúsenosť v obore gastronómia
- reprezentatívne vystupovanie
- ochota cestovať v rámci SR
- samostatnosť
- odolnosť voči stresu
- bydlisko v rámci regiónu

Lídri vo svojom obore v ČR, spoločnosť ECO krabičky s.r.o., zaoberajúci sa distribúciou ekologických jednorázových obalov pre gastronómiu a spoločnosť Gastrojobs.cz, pracovný portál pre gastronómiu a hotelníctvo rozširuje svoje aktivity na území Slovenskej republiky. Z tohoto dôvodu hľadáme pre novo vznikajúcu kanceláriu v Bratislave vhodného kandidáta na pozíciu Vedúci obchodného zastúpenia s nástupom od 1.3.2020.
ID: 3868079  Dátum zverejnenia: 11.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac