Obchodní zástupce pro tradiční trh SR (KAM)

SOLO MATCHES & FLAMES, a.s.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nenabízíme nudu korporátu ani riziko Start-upu, nabízíme vám jistotu tradiční silné české značky s možností realizovat všechny své zajímavé nápady a podněty. V této chvíli hledáme kolegu-/-yni na pozici obchodníka pro tradiční trh - tedy obchodníka pro tradiční slovenské obchodní sítě, distribuci + e-shopy.

Hledáme člověka ze Slovenska - práce na živnostenský list nebo z českého pohraničí se Slovenskem - slovensky hovořícího - práce na smlouvu.

Jedná se o seniorskou obchodnickou pozici pro prodej našeho kompletního sortimentu, tj. zápalky, zapalovače, podpalovače, svíčky, PEST program, EKO nádobí a další. Vaši partneři budou z řad tradičních distribučních kanálů v SR, tj. velkoobchody, řetězec COOP, malé potravinářské řetězce a nezávislé sítě prodejců, sdružení, ale i e-shopy. Očekáváme, že budete zkušen-ý/-á obchodn-ík/-ice, ideálně s dobrými kontakty v uvedených firmách. Zkušenost s prodejem rychlo-obrátkového zboží (FMCG), nebo potravin (FOOD) je výhodou. Klíčovým cílem je rozvíjení práce se stávajícími partnery, nabízení nových produktů, ale i hledání nových příležitostí a rozšiřování prodejní sítě. Budete součástí budování nové éry tradiční firmy s přiváděním nových zajímavých produktů na trh.

Takže pokud se nebojíte zajímavé výzvy a práce v malém kolektivu u extrémně známé značky s tradicí delší než 180 let, pošlete nám nějaké informace o vás. Určitě se vám všem ozveme zpět.

Budeme rádi, pokud nám napíšete pár slov ohledně představě o vaši pracovní pozici, vašich osobnostních hodnotách, očekávané mzdě i nápadech.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3937604  Dátum zverejnenia: 14.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.