Vedúci oddelenia outsourcingu miezd

Seyfor Slovensko, a.s.

Miesto práce
Plynárenská 7, Bratislava
1 500 EUR/mesiacZákladná mzda je od 1500 € a závisí od skúseností a schopností ucházača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš 4-členný tím účtovníkov spracováva mzdy pre viac ako 14 našich zákazníkov. Hľadáme skúsenú mzdovú účtovníčku alebo účtovníka, ktorý bude riadiť tím a koordinovať jeho prácu. Pozícia zahřňa aj samotné účtovanie, ale s postupným pribúdaním zákazníkov a s rozrastaním tímu bude vedenie a koordinácia tvoriť najväčšiu časť pracovnej náplne.

Čo budete mať na starosť?
- Koordináciu práce účtovníkov
- Komplexné spracovávanie miezd vrátane komunikácie s úradmi
- Metodické vedenie týmu
- Evidenciu podkladov pre spracovanie miezd
- Vytváranie reportingu a jednotného systému účtovania

Čo potrebujete k práci na tejto pozícii?
- Prax v mzdovom účtovníctve minimálne 4 roky
- Prax so systémom Vema
- Výborné organizačné a koordinačné schopnosti
- Ovládať MS Office, najmä Excel
- Dobrú znalosť mzdovej a personálnej legislatívy
- Výborné komunikačné schopnosti
- Veľkou výhodou je skúsenosť s vedením ľudí

Ponúkame Vám:
- Zázemie IT firmy so silným postavením na európskom trhu
- Prácu na dlhodobých projektoch a príležitosti kariérneho posunu
- Podporu Vášho kariérneho i osobného rastu vo forme rôznych kurzov a školení
- Pružnú pracovnú dobu, home office

Pozrite sa tiež na Balíček zamestnaneckých benefitov: www.solitea.cz/sk/career/benefits

Pracovné miesto je v moderných kanceláriách na Plynárenskej 7 v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Mzdové účtovníctvo, vedenie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
VEMA - Pokročilý
Vema Mzdy Komplet - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

mzdové účtovníctvo

Počet rokov praxe

4

Holding Seyfor patrí medzi európskych dodávateľov ICT riešení. Zamestnáva už vyše 1600 zamestnancov. Svojimi riešeniami pokrýva veľké spektrum subjektov od živnostníkov cez korporácie až po štátnu správu. Vytvára vlastné podnikové, ekonomické a mzdové systémy i zákazkový vývoj pre komerčný segment, verejnú správu, školstvo a zdravotníctvo

Patríme medzi 3 najväčších partnerov spoločnosti Microsoft, kde dosahujeme Gold kompetenciu skoro pre všetky riešenia, ktoré Microsoft poskytuje. Prostredníctvom vyspelých podnikových systémov Vario, Byznys, ERP Money, Infor a Ekos zvyšujeme efektivitu riadenia firiem. Personalistiku a komplexný outsourcing miezd sprostredkovávame pomocou systému Vema. Vyvíjame Money S3, jeden z najrozšírenejších účtovných programov v ČR i SR, i najobľúbenejšiu cloudovú fakturačnú službu iDoklad. V našom portfóliu sú tiež pokladničné systémy ako Profi účtenka, Dotykačka, Markeeta a ďalšie POS systémy. Venujeme sa dátovej analýze, BI a príprave systémov na kľúč.

Napriek tomu, že veľkosťou dosahujeme parametre korporácie, atmosféra a kultúra u nás je jedinečná. Záleží nám na úspechu a spokojnosti každého človeka, svojich ľudí si vážime a podporujeme ich vyvážený život a zdravie.

V našich tímoch vítame talenty každého druhu od softwarových vývojárov cez profesionálov v starostlivosti o zákazníka až po silných lídrov. Naše dvere sú otvorené každému, kto dokáže prísť s originálnymi nápadmi a dokáže spolupracovať a počúvať ostatných.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4007507  Dátum zverejnenia: 8.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac