Konzultant ERP v automotive (HU)

Seyfor Slovensko, a.s.

Miesto práce
Plynárenská 7c, Bratislava
1 350 EUR/mesiacK základnej mzde sa pripočítavajú provízie konzultantovi podľa výkonu a účasti na projektoch.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Implementujeme riešenie na mieru pre automotive zákazníkov postavených na Microsoft Dynamics platforme. Hľadáme konzultanta, ktorý bude s nami riešiť medzinárodné projekty a zameria sa na klientelu v Maďarsku. Konzultant ERP si zhruba polovicu svojej práce dokáže spraviť v kancelárii alebo na homeoffice a polovicu času trávi v teréne.

Čo budete mať na starosť?
- Spracovanie analýzy požiadaviek zákazníka
- Tvorbu a prezentáciu vhodného riešenia
- Odbornú implementáciu ERP systému u zákazníka
- Školenie zákazníkov v užívaní produktu
- Priebežné poradenstvo a konzultácie
- Spoluúčasť na pre-sales aktivitách (prezentácie ponúk z obchodného oddelenia)

Ponúkame Vám:
- Zázemie IT firmy so silným postavením na európskom trhu
- Prácu na dlhodobých projektoch a príležitosti kariérneho posunu
- Podporu Vášho kariérneho i osobného rastu vo forme rôznych kurzov a školení
- Pružnú pracovnú dobu, home office

Pozrite sa tiež na Balíček zamestnaneckých benefitov: www.solitea.cz/sk/career/benefits

Ponúkame Vám miesto v kancelárii v Bratislave na Plynárenskej 7, v Zlíne, prípadne v Ostrave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, konzultácie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Čo potrebujete k práci na tejto pozícií?
- Pro-zákaznícky prístup a prax v komunikácii so zákazníkom
- Maďarčinu na úrovni C1
- Všeobecný prehľad v IT, orientáciu v podnikovom softvéri a Microsoft technológiách
- Dávku analytického myslenia
- Vodičský preukaz sk. B, auto na pracovné účely a ochotu cestovať (primárne Slovensko, Česko, Maďarsko)
- Angličtinu na úrovní aspoň B1
- K práci v teréne sa vám hodí aj dávka samostatnosti a organizačných schopností
- Výhodou sú pracovné skúsenosti v oblasti automotive
- Predchádzajúca práca s ERP systémom výrazne urýchli Vaše zaškolenie

Holding Seyfor patrí medzi európskych dodávateľov ICT riešení. Zamestnáva už vyše 1600 zamestnancov. Svojimi riešeniami pokrýva veľké spektrum subjektov od živnostníkov cez korporácie až po štátnu správu. Vytvára vlastné podnikové, ekonomické a mzdové systémy i zákazkový vývoj pre komerčný segment, verejnú správu, školstvo a zdravotníctvo

Patríme medzi 3 najväčších partnerov spoločnosti Microsoft, kde dosahujeme Gold kompetenciu skoro pre všetky riešenia, ktoré Microsoft poskytuje. Prostredníctvom vyspelých podnikových systémov Vario, Byznys, ERP Money, Infor a Ekos zvyšujeme efektivitu riadenia firiem. Personalistiku a komplexný outsourcing miezd sprostredkovávame pomocou systému Vema. Vyvíjame Money S3, jeden z najrozšírenejších účtovných programov v ČR i SR, i najobľúbenejšiu cloudovú fakturačnú službu iDoklad. V našom portfóliu sú tiež pokladničné systémy ako Profi účtenka, Dotykačka, Markeeta a ďalšie POS systémy. Venujeme sa dátovej analýze, BI a príprave systémov na kľúč.

Napriek tomu, že veľkosťou dosahujeme parametre korporácie, atmosféra a kultúra u nás je jedinečná. Záleží nám na úspechu a spokojnosti každého človeka, svojich ľudí si vážime a podporujeme ich vyvážený život a zdravie.

V našich tímoch vítame talenty každého druhu od softwarových vývojárov cez profesionálov v starostlivosti o zákazníka až po silných lídrov. Naše dvere sú otvorené každému, kto dokáže prísť s originálnymi nápadmi a dokáže spolupracovať a počúvať ostatných.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3997753  Dátum zverejnenia: 9.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac