PL SQL programátor

SoliT, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Implementácia, resp. účasť pri tvorbe informačných systémov (analýza, návrh riešenia, programovanie, testovanie, prip. dokumentácia), pre klienta so zameraním na telekomunikáciu.

Práca v mladom a dynamickom kolektíve, práca v pokrokovej oblasti zameraná na najnovšie technológie.
13.plat.

Svoj životopis prosím pošlite e-mailom na adresu [email protected].
Po preštudovaní CV sa Vám ozveme, ak budete vyhovovať našim podmienkam.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Oracle Database - Pokročilý
Oracle PL/SQL - Pokročilý
AJAX - Pokročilý
SQL - Pokročilý
XML - Pokročilý
UML - Unified Modeling Language - Základy

Pasívna znalosť anglického jazyka.

Nutnou podmienkou je znalosť programovacieho jazyka: PL/SQL

Nasledovné znalosti sú vítané:
Znalosť relačných databáz (preferujeme ORACLE: 9i, 10g, 11g), znalosť objektového a dátového návrhu SW, základy UML, základná znalosť UNIX systémov.
Znalosť niektorého z programovacích jazykoC, C++, Java, Perl, PHP, JavaScript, resp. Siebel je tiez vitana.

Komunikatívnosť, spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť, analytické myslenie a adaptácia na prípadné pracovné zaťaženie.

Dodávka softvérových služieb, softvérový vývoj na základe požiadaviek zákazníka, komplexné IT riešenia, konzultácie v oblasti IT, outsourcing.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 898476  Dátum zverejnenia: 8.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou