Java programátor

SoliT, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie v jazyku Java, (hlavne backend systemy) na zabezpecenie podpory pre charging aplikacie u mobilneho operatora
bude pracovat v Linux prostredi (tvorba a pouzitie scriptov),
bude analyzovat statistiku pouzivania, kontroly logov., riesit nahlasene chyby a problemy
navrhovat a implementovat riesenia v suvislosti so vzniknutymi problemami (v Java)
bude spolupracovat s projektovym timom v UK (remote support)

13.plat., odmeny, školenia
Práca na na inšpiratívnych projektoch pre zakaznikov na slovensku a v zahraničí v telekomunikačnej sfére

Svoj životopis prosím pošlite e-mailom na adresu dubec@solit.sk.
Po preštudovaní CV sa Vám ozveme, ak budete vyhovovať našim podmienkam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, technické, elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - pokročilý
UNIX/Linux - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť anglického jazyka
Komunikatívnosť, spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť, analytické myslenie.
znalost JIRA, SVN vyhodou
znalost TIBCO BEX vyhodou
moznost absolvovania pracovnych ciest do zahranicia

Dodávka softvérových služieb, softvérový vývoj na základe požiadaviek zákazníka, komplexné IT riešenia, konzultácie v oblasti IT, outsourcing.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Bajkalská 25
827 18 Bratislava

Kontakt

ID: 2896112   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou