Можливість для людей з України

Business Analytik

SoliT, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac13.plat, odmeny, školenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre viaceré naše projekty (telco, financie, obchod) hľadáme procesného analytika, ktorý pomôže kolegom v rámci vývojárskych tímov s analýzou požiadaviek zákazníkov a návrhom funkčných riešení pre jednotlivé projekty.

Vaše zodpovednosti:
-transformácia biznis požiadaviek na funkčné požiadavky
-schopnosť zachytiť štrukturálny pohľad na systém vo forme modelov (komponentový model, doménový model, fyzický/logický dátový model)
-schopnosť zachytiť behaviorálny pohľad na systém vo forme modelu (use cases, sekvenčné diagramy, aktivity/procesy, stavy,...)
-schopnosť spracovať výstupy IT analýzy do zadaní pre vývojárov (napr. vo forme úloh/user stories) aj do detailnej funkčnej špecifikácie

Potrebné znalosti:
UML 2
Relačné modelovanie
Word/Excel

Výhodou sú znalosti:
BPMN2
Enterprise Architect

13.plat, školenia, odmeny

Svoj životopis prosím pošlite e-mailom na adresu [email protected].
Po prestudovani CV sa Vam ozveme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika;

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

UML - Unified Modeling Language - Pokročilý
Business Process Management (BPM) - Mierne pokročilý
Relational Database Management System (RDBMS) - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Enterprise Architect - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Telco

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Business Process Model and Notation - BPMN - Mierne pokročilý

-Komunikačné zručnosti - schopnosť profesionálnej, konštruktívnej a nekonfliktnej písomnej a verbálnej komunikácie s biznis vlastníkmi, analytikmi a vývojármi. Schopnosť pýtať sa, formulovať a zobrať si slovo.
-Písomné zručnosti - schopnosť zachytiť výstupy analýz do špecifikácií (word / excel) výstižne, formálne aj obsahovo správne.
-Aspoň základné povedomie o technológiách súčasnosti, spôsobe vývoja informačných systémov, spôsoboch riadenia IT projektov a spôsobe práce vývojárov.
-Príjemné a nekonfliktné vystupovanie, zdravá miera asertivity.

Dodávka softvérových služieb, softvérový vývoj na základe požiadaviek zákazníka, komplexné IT riešenia, konzultácie v oblasti IT, outsourcing.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 246180  Dátum zverejnenia: 31.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac