Vodič MKD

SOLIPA,s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Francúzsko, Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
576 € + diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie kamiónu v krajinách EÚ ( BE, NL, DE, FR) a s tým súvisiace činnosti ako napr. nakladanie a skladanie kontajnerov na firmách a v prístavoch a ďalšie práce týkajúce sa dopravy nákladným motorovým vozidlom podľa pokynov zamestnávateľa. Turnusová práca. Vyzdvihnutie vodiča pri odchode na pracovný turnus priamo v mieste bydliska.

- stabilná spoločnosť
- vyplácanie mzdy na účet vo výplatnom termíne
- dodržiavanie legislatívy o organizácií pracovného času v doprave

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

Dopravná firma špecializujúca sa na prepravu kontajnerov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Sadová 2719/3A
90501 Senica

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Filiačová
Tel.: +421948602713
E-mail: poslať životopis
ID: 3413877   Dátum zverejnenia: 7.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   576 € + diéty