Reagujte bez životopisu

Elektrikár / elektromontér - Bratislava

SolinTech - Gabriel Bukai

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 200 EUR/mesiac- výška ponúkaného platu závisí od skúseností, odbornosti a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž káblových trás
- montáž bytových,priemyselných rozvádzačov
- montáž a inštalácia technických zariadení elektrických
- frézovanie a sekanie otvorov a rýh do stien a podláh
- inštalácia káblových a dátových rozvodov
- zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov, spínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov, svietidiel a ostatných zariadení

- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- kariérny rast
- finančné ohodnotenie zodpovedajúce odborným znalostiam

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-osvedčenie o odbornej spôsobilosti v zmysle vyhlášky MPSVR 508/2009 Z.z./§21-§24/ - výhodou
- čítanie výkresovej a projektovej dokumentácie
- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- praktické myslenie
- spoľahlivosť
- ochota cestovať

Spoločnosť SolinTech sa zameriava na elektroinštalačné práce, montáže silnoprúdových ako aj slaboprúdových rozvodov, inštaláciu zabezpečovacej techniky, alarmov a kamerových systémov.
ID: 3984664  Dátum zverejnenia: 26.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac