Programátor - PLC / roboty

SolinTech Electro Installations s. r. o.

Miesto práce
Nemecko, Francúzsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 7 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Programovanie PLC Simatic v automatizovaných pracoviskách
- Programovanie robotov v robotizovaných pracoviskách (Fanuc, Kuka, ABB)
- Oživenie, uvedenie do prevádzky robotizovaných pracovísk
- Spolupráca a kooperácia so sub-dodávateľmi

Platové ohodnotenie:
30€/hod. - TPP (netto)
33€/hod. - živnosť (faktúracia a splatnosť 14/14)

- Stabilná a dlhodobá práca
- Kariérny rast
- Priateľský kolektív
- Nepretržitá podpora od nášho tímu
- Značkové pracovné oblečenie (Engelbert Strauss) po skúšobnej dobe (TPP)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Siemens TIA Portal - Pokročilý
SIMATIC STEP 7 - Pokročilý
Simatic WinCC - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnické

Počet rokov praxe

2

- Programovanie a konfigurovanie PLC Simatic S7-200, S7-300, Simatic S5, WinCCFlexible, ProTool
- Znalosť robotov KUKA, ABB, FANUC je výhodou
- Cestovanie k zákazníkom v rámci EÚ

Naša spoločnosť SolinTech Electro Installations s.r.o. sa špecializuje na poskytovanie komplexných služieb v oblasti automatizácie (mechanické, elektro a inštalačné činnosti) od počiatočného návrhu až po konečnú implementáciu. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti elektroinštalácií, automatizácie a robotizácie v zahraničí ale aj na Slovensku. Naše aktivity organizujeme pre klientov z priemyselného sektora.
ID: 4364715  Dátum zverejnenia: 24.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 7 200 EUR/mesiac