Obchodník

Solight Holding, s.r.o.

Místo práce
Bratislava, Trenčianský kraj, Trnavský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Key account Bratislava

Kľúčové kompetencie:

Sales & new business, CRM & starostlivosť o portfólio, B2B, produktový & brand management, elektro & elektronika, cenová politika, predajné akcie.

Čo Ťa čaká?

- Získavaš nových zákazníkov v určených oblastiach, o ktoré sa staráš od A do Z.
- Do vienka Tí odovzdáme zákazníkov, ktoré zahŕňaš svojou starostlivosťou.
- Si zodpovedný za plnenie cieľov vo zverenom regióne.
- Budeš v spojení so svetom - denne komunikuješ s partnermi a kolegami, si jednoducho zapojený do plne funkčného tímu.
- Navrhuješ, zpracováváš, pripravuješ kalkulácie, cenové ponuky a produktové prezentácie.
- Aktívne si vedieš predajné a marketingové kampane, strážiš ich efektivitu.
- Plánuješ predajné akcie.
- Zaujímaš sa o trendy a mapuješ konkurenciu, za Tvoje postrehy budeme vďační.
- Práca so CRM a reporting nadriadenému budú Tvojou chlebom, trocha administratívy Ti určite nebude vadiť.

Dohodneme sa, ak:

- SŠ vzdelanie a vodičský preukaz "B" nevyhnutnosťou.
- Si prirodzený obchodný talent.
- Predchádzajúca prax v oblasti spotrebnej elektroniky je vítanou výhodou.
- Dobrá znalosť práce s MS Office, bez toho sa nezaobídeš.
- Určite sa Ti budú hodiť dobré komunikačné a prezentačné schopnosti, v spojení s reprezentatívnym, samostatným a spoľahlivým vystupovaním.
- Žiariš úsmevom na tvári.
- Služobné cesty pre Teba nie sú prekážkou.
- Máš čistý trestný register.

Ponúkame:

- Motivujúce finančné ohodnotenie zložené z fixnej zložky a provízií z obratu a zisku.
- K práci Ťa vybavíme služobným automobilom, dostaneš notebook, tablet a mobilný telefón.
- Zaujímavú, náročnú a rôznorodú prácu, žiadnu nudu.
- Stabilné zázemie dynamickej spoločnosti, žiadne nepríjemné prekvapenie.
- Profesijný rast je len otázkou Tvojej snahy a kvality odvedenej práce. U nás nezakrníš. Dáme Tí priestor na sebarealizáciu.
- Možnosť upraviť si pracovný čas podľa svojich potrieb, vrátane práce z domu.
- Kompletne si Ťa preškolíme na náklady spoločnosti.

V prípade, že Ťa pozícia zaujala, zašli nám svoj štruktúrovaný životopis a fotografiu, radi si s Tebou porozprávame.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 3193220  Dátum zverejnenia: 20.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.