Pracovník skladu, promo pracovník

SOLIDWAY, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
770 + variabilné zložky mzdy + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Veľkoobchod s podlahami hľadá do svojích radov spolupracovníka na pozíciu skladník, promo pracovník. Jedná sa o štandartnú skladnícku náplň práce ako je príjem/výdaj tovaru, práca na VZV, manipulácia s tovarom, zakladanie do paletových regálov a pod. + výraznou súčasťou pracovnej náplne súvisiacou s "promo" činnosťami je príprava a výroba prezentačných predajných vzoriek a vzorkovníkov. Očakávajú sa vlastnosti ako samostatnosť, pracovitosť, kolegialita, manuálna a technická zručnosť a hlavne otvorenosť učiť sa a čeliť novým výzvam.

Ponúkame prácu v príjemnom kolektíve, v slušných a moderných pracovných podmienkach, perspektívu osobného rastu, zaujímavý príjem odvíjajúci sa od výsledkov firmy + ďalšie finančné aj nefinančné benefity.

Uchádzačov, ktorých životopisy nás zaujmú a budú podľa nás spĺnať predpoklady na ponúkanú prácu, pozveme telefonicky na osobný pohovor. Na životopisy reagujeme e-mailovou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálne zručnosti, skladanie a príprava vzoriek a vzorkovníkov sú výraznou súčasťou pracovnej náplne...
VP min. skupiny B sú podmienkou, zmysel pre šport, zdravý životný štýl sú vítané ;-)

PODLAHY SOLIDWAY - importér, distribútor, predajná sieť, kvalitné produkty, komunita profesionálov, ktorí v duchu “podlaha je základ každého interiéru a interiér je základ našich domovov” pomáhajú ľudom krajšie bývať a tým aj lepšie žiť ...

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3323910  Dátum zverejnenia: 11.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 770 + variabilné zložky mzdy + príplatky