Obchodný zástupca - predajca veľkoobchodu s podlahami

SOLIDWAY, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Prešov, Sabinov, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Spišská Nová Ves, Trebišov
Termín nástupu
Ihneď alebo dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
fix + provízia z predaja + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dynamicky sa rozvíjajúca obchodná spoločnosť hľadá do svojho predajného teamu šikovného spolupracovníka - spolupracovníčku pre pozíciu oblastného obchodného zástupcu. Základom náplne sú komunikačné a predajcovské činnosti spojené s prezentáciou podlahového sortimentu veľkoobchodným zákazníkom, starostlivosť o existujúcich a vyhľadávanie nových zákazníkov v pridelenom regióne, školenia, spracovanie cenových ponúk a doťahovanie jednotlivých obchodných prípadov.

- zamestnanie v modernej, expandujúcej spoločnosti
- dynamický, mladý kolektív
- školenia a kurzy v rámci osobného rozvoja
- možnosť ovplyvniť svoj príjem na základe výsledkov predaja
- mimopracovné firemné akcie
- flexibilný pracovný čas
- auto, ipad, iphone aj na súkromné účely
- zamestnanecké zľavy
- ďalšie benefity a bonusy

Hľadáme obchodníka pre vybraný región východného Slovenska. Zobrazené okresy výkonu práce slúžia na orientačnú predstavu, konkrétne pridelený región bude zohľadňovať bydlisko vybraného predajcu. Pracovné pohovory sa budú konať v Žiline na adrese firmy. Životopisy a motivačné listy posielajte e-mailom. Ďakujeme za každý záujem. Po starostlivom zvážení sa ozveme uchádzačom, ktorí najviac spĺňajú naše kritériá a pozveme ich na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

26.10.2017 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávajú sa vlastnosti ako kolegialita, komunikatívnosť, samostatnosť, ústretovosť, dynamika, výkonnosť a hlavne otvorenosť učiť sa a čeliť novým výzvam. Orientácia na zákazníka a príjemné vystupovanie sú nevyhnutnosťou, rovnako ako vzťah k šoférovaniu - pravidelnému cestovaniu v pridelenom regióne. Predchádzajúca prax na podobnej pozícií je vítaná, avšak nie nevyhnutná.

SOLIDWAY - veľkoobchod s podlahami a podlahovým príslušenstvom. Zastupujeme na slovenskom trhu viaceré renomované a kvalitné značky, prevažne nemeckej výroby. Prispievame k skrášľovaniu interiérov ľudí na Slovensku ;-) Zakladáme si na dobrej firemnej atmosfére, vzájomných vzťahoch a kvalitných službách zákazníkom. Sme kolektív mladých ľudí, ktorí majú radi nové výzvy... Mnohí z nás sa venujú pravidelným športovým aktivitám, zdravému životnému štýlu a uprednostňujeme pozitívny pohľad na svet ;-)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Štrková 973/23A
010 01 Žilina
http://solidway.sk, https://www.facebook.com/solidway.sk/
ID: 3207075   Dátum zverejnenia: 5.10.2017