Skladník

SOLIDSTAV OBCHODNÁ, s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 117, Juh
Termín nástupu
ihneď
1 150 EUR/mesiaczákladná mzda od 1150 Eur podľa skúseností v odbore + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj a poradenstvo vodárenských, kúrenárskych a plynárenských výrobkov, príjem tovaru na sklad, výdaj tovaru zo skladu odberateľom, príprava tovaru na vývoz.

Práca v mladom kolektíve, v nových priestoroch na Južnej triede v Košiciach.
Pravidelné školenia, profesionálny rast.

Životopis s podrobným prehľadom doterajšej praxe zasielajte elektronicky. Výberové konanie sa bude konať v priestoroch firmy v Košiciach na Južnej triede 117 v mesiaci apríl - máj 2024.Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí vyhovujú naším požiadavkám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý
Pokladňa - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjem a správne naskladnenie tovaru na sklad
• evidencia tovaru na sklade v systéme
• expedícia objednávok
• účasť na inventúre skladu
• zodpovednosť za poriadok na pracovisku
• práca na 1 zmenu

• preukaz na VZV výhodou
• skúsenosti z práce v sklade
• základné zručnosti práce s PC
• logické myslenie
• schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne

SOLIDSTAV OBCHODNÁ s.r.o. je firma so sídlom v Košiciach, ktorá zabezpečuje dodávku materiálov na inštaláciu vody, kúrenia, plynu, kanalizácie a sanity pre veľkoodberateľov a maloodberateľov na celom území Slovenskej rebubliky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4805779  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac