Celé Slovensko! Realitný poradca - obchodník s nehnuteľnosťami

Solídne bývanie BB, spol. s.r.o.

Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Jún 2022
Od 2 000 EUR/mesiacVýhradne provízny systém. Motivačné ohodnotenie bez horných limitov. Vyplácanie hneď po zrealizovaní obchodu, priemer 3000 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhľadávanie a realizácia obchodných príležitostí vo svete realít.
Administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia.
Vedenie tímu obchodníkov.

Flexibilný pracovný čas, pracujete v blízkosti svojho bydliska a kedy to vyhovuje Vám. Nie je potrebné sedieť v kancelárii. Práca je možná formou home office, prípadne aj popri zamestnaní.
Motivačné finančné ohodnotenie – odmeny vyplácané vždy po zrealizovaní obchodu, motivujúce maklérske a manažérske odmeny, provízie.
Bezplatné úvodné školenia sú samozrejmosťou, ďalšie školenia a interaktívne tréningy počas celej doby spolupráce.
Hradíme inzerciu na všetkých realitných portáloch.
Export súkromnej inzercie do mailov.
Najlepší majú možnosť viesť svoj tím a tak byť aj lepšie ohodnotení.
Ak Vás už nebaví skostnatelý systém v zamestnaní a chcete žiť, nie len prežívať, túžite po sebarozvoji a finančnej slobode, tak toto je tá správna voľba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, obchodný duch a chuť učiť sa nové veci.

Spoločnosť Solídne bývanie pôsobí na trhu už takmer 10 rokov a je zameraná na kvalitu pred kvantitou. Milujeme inovácie a našou snahou je neustály progres v našom systéme s dôrazom na spoluprácu a neustálu podporu vedenia a supervízovania tímu, ktorá je podľa nás kľúčom k pracovným podmienkam, kde sa každý cíti, že je na správnom mieste.
ID: 4338557  Dátum zverejnenia: 25.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac