Obchodný manažér

Newcastle Reality s.r.o.

Miesto práce
Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacDatabáza nehnuteľností, kompletné zázemie, výhradne provízny systém, motivačné ohodnotenie. Vyplácanie po zrealizovaní obchodu, priemerný príjem 2000 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie pridelených zákaziek:
Aktívne spracovávanie a plnenie zákaziek pridelených vedením alebo tímom.
Zabezpečovanie kvalitného a efektívneho priebehu celej fázy realizácie zákazky, od jej prijatia až po uzavretie.

Administratívna práca:
Vykonávanie bežných administratívnych úloh spojených s operáciou a správou oddelenia či projektov.
Príprava dokumentov, spracovanie dát a komunikácia s internými a externými partnermi.

Spravovanie svojho portfólia:
Aktívne a systematické sledovanie a optimalizácia vlastného portfólia klientov či projektov.
Udržiavanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi a identifikácia príležitostí na rozšírenie spolupráce.

Pravidelné vzdelávanie a účasť na poradách:
Aktívna účasť na interných školeniach, workshopoch a seminároch za účelom zdokonalenia profesionálnych zručností.
Spolupráca a aktívny prístup k tímovo orientovaným aktivitám, ako sú pravidelné tímové porady a brainstormingové stretnutia.

Podávanie reportov:
Pravidelná komunikácia s vedením a tímom prostredníctvom podávania presných a aktualizovaných reportov o výkone, postupe a dosiahnutých výsledkoch.
Analýza dát a vývojov a príprava sumárnych reportov pre vedenie spoločnosti.

Sme prvá realitná kancelária na Slovensku, kde má maklér zakázané navolávať studené kontakty! Náš systém práce je odlišný od bežnej realitnej kancelárie.
Motivačné finančné ohodnotenie – nadštandardný príjem, motivujúce maklérske a manažérske odmeny, motivačné súťaže, spoločenské ocenenia, teambuilding aktivity.
Bezplatné úvodné školenia a ďalšie interaktívne tréningy počas celej doby spolupráce.
Nechýbajú tiež firemné raňajky, denne skvelá káva, atď..

Informácie o výberovom konaní

Práca sa nevykonáva na TPP ani s fixnom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, cieľavedomosť, obchodný duch, obchodné zručnosti, chuť učiť sa nové veci.

Pred štyrmi rokmi sme boli len očosi via ako značka. Začínali sme ako snílci s odvahou ísť vlastnou cestou. A podarilo sa nám to. Vybudovali sme systém, ktorý nielenže úspešne konkuruje na trhu, ale je absolútne jedinečný. Neustále hľadáme spôsob, ako sa posúvať a rásť.
Tak by sa dala stručne charakterizovať naša spoločnosť.
ID: 3982750  Dátum zverejnenia: 1.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac