Realitný maklér s potenciálom (bez nutnosti navolávania inzercie)

Solídne bývanie BB, spol. s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cítite, že vo Vás drieme doteraz neocenený potenciál a odvaha chcete sa v kariére pohnúť ďalej? Viete, že máte na viac?

,,Ak chcete lietať s orlami, prestaňte plávať skačkami. „Harv Eker.

Náš zlatý orol v logu nás dokonale vystihuje v tom duchu, že symbolizuje slobodu, nadhľad a úspech.

Nezáleží na tom, či ste nováčik v realitách alebo skúsený maklér. Nezáleží ani na veku či pohlaví. Na čom však záleží, je Váš obchodný duch, ktorý vo Vás cítite Vy sami a my Vám ho pomôžeme prebudiť.

-Riešenie obhliadok pridelených nehnuteľností-Aktívna komunikácia s k klientmi a vytváranie vzťahov s klientmi na profesionálnej úrovni-Aktívna komunikácia s vedením a prirodzenáspolupráca-Zodpovednosť, dôslednosť, úprimnosť, ochota zdokonaľovať sa

Ponúkame benefity,ktoré vôbec nie sú samozrejmosťou v iných realitných spoločnostiach!

Máme za to, žerealitný maklér, je v prvom rade obchodník! Nie žiadny administratívny pracovník, alebo niekto, kto sedí v kancelárii a snaží sa polovicu dňa získať cez internet niečo do ponuky...

Našim maklérom sa snažíme prácučo najviac uľahčiť.

•Žiadne volanianastudenúinzerciu– u nás budete doslova DOTOVANÝ ponukami na nábor!•Minimálna administratívna práca(prepracovaný systém, ktorý Vám vo veľkej miere eliminujeadministratívnuprácu).•Bezplatný tréning vteréne pod dohľadom skúseného supervízora.•10 ročné skúsenosti na realitnom trhu.a know-how , ktoré máme praxou overené, a ktoré Vám postupne odovzdáme.•Pravidelný individuálny mentoring a podpora, porady, školenia.•Skvelý kolektív ateambuldingy.•Flexibilný pracovný čas.•Neveríte na dôchodok? Naučíme Vás, ako si ho vytvoriť.

Ak s Vami naša ponuka zarezonovala, pošlite nám prosím Váš štruktúrovaný životopis a fotku na našu mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Tvorivá komunikatívna osobnosť, obchodný duch, ochota zdokonaľovať sa, zodpovednosť, dôslednosť, auto, mobil a notebook. Skúsenosť s realitným trhom je výhodou, nie podmienkou.

Spoločnosť Solídne bývanie pôsobí na trhu už takmer 10 rokov a je zameraná na kvalitu pred kvantitou. Milujeme inovácie a našou snahou je neustály progres v našom systéme s dôrazom na spoluprácu a neustálu podporu vedenia a supervízovania tímu, ktorá je podľa nás kľúčom k pracovným podmienkam, kde sa každý cíti, že je na správnom mieste.
ID: 4787802  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac