Zubný asistent/asistentka, zdravotná sestra

SolidGroup, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.12.2018,ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o manažment objednávok a pacientov ambulancie
- zodpovednosť za chod ambulancie
- asistencia pri stomatologických a stomato-chirurgických zákrokoch
- zodpovednosť za inštrumentárium
- zodpovednosť za hygienu a čistotu
- zodpovednosť za sklad a tovar
- uvedenie pacientov a starostlivosť o nich
- administratívna a organizačná podpora
- komunikácia so zubnými technikmi
- správa a archivácia dokumentov
- spravovanie a dohľad nad dodržiavaním termínov

- príjemné prostredie
- osobnostný a profesionálny rozvoj
- 5 dní dovolenky a platené voľno nad rámec zákona
- stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Humax- dent, s.r.o.
Mýtna 5
811 07 Bratislava

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Stomatologická a stomato chirurgická starostlivosť o pacientov.
Sme zavedená špecializovaná stomato chirurgická a stomatologická ambulancia MUDr. Vladimíra Huťana s individuálnym prístupom ku každému pacientovi. Kvalita našich služieb je garantovaná dlhoročnými skúsenosťami MUDr. Huťana v oblasti stomato chirurgie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zubná asistentka, zdravotná sestra, dentálna hygienička

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-pracovitosť
- spoľahlivosť
- chuť učiť sa nové veci
- cit pre prácu s pacientmi
- zmysel pre poriadok
- príjemné vystupovanie a komunikácia
- predošlé skúsenosti nie sú nutnosťou, ale výhodou
- organizačné a komunikačné schopnosti

SolidGroup, s.r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa personálnym a pracovným poradenstvom, ponúka tiež služby v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, personálneho auditu a vzdelávania.Podrobné informácie sú na www.solidgroup.sk

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3542018  Dátum zverejnenia: 19.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900,-