Operation Security Manager

Solid Security

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.6.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

§ Samostatne riadi a kontroluje výkon služby v rozsahu všeobecne záväzných právnych noriem a interných predpisov spoločnosti.

§ Zodpovedá za plánovanie, riadenie a kontrolu výkonu podriadených zamestnancov vo zverenom objekte.

§ Prijíma pokyny od nadriadeného na zlepšenie chodu výkonu služieb.

§ Vykonáva preskúšania a hodnotí zamestnancov na objekte.

§ Vykonáva kontrolnú činnosť podľa platných predpisov na objekte.

§ Zodpovedá za dodržiavania a aktualizáciu dokumentácie a bezpečnostných predpisov, procesov a smerníc na objektu.

§ Zabezpečuje a zodpovedá za úplnosť technickej vybavenosti objektu, za funkčnosť vecných bezpečnostných prostriedkov.

§ Zabezpečuje personálne naplnenie objektov a predkladá požiadavky pre naplnenie stavov.

§ Zabezpečuje zber podkladov pre mzdy, ich kontrolu.

§ Zodpovedá za dodržiavanie všeobecne záväzných noriem a vnútorných pravidiel skupiny spoločností pri plnení úloh

§ Rieši návrhy na vyvodenie disciplinárnych a pracovno-právnych dôsledkov v zmysle príslušných pracovných noriem.

§ Predkladá a vypracúva plán služieb, plán dovoleniek a dokumentáciu vedenú na objekte podľa potrieb Programového manažéra.

§ Zabezpečuje školenie zamestnancov podľa pokynov nadriadeného.

§ Pripravuje dokumentáciu potrebnú k správnemu výkonu služby.

§ Zabezpečuje logistický materiál pre správny výkon služby.

§ Pripravuje reporty pre nadriadených.

§ Support obchodného oddelenia pri tvorbe cenovej ponúky

§ Tvorba podkladov pro bezpečnostný audit

- práca v stabilnej spoločnosti

- možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu

- motivujúce finančné ohodnotenie

- notebook

- mobilný telefón

- služobné vozidlo aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, bezpečnosť, security

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

security manager

Počet rokov praxe

3

- preukaz odbornej spôsobilosti sk. S

- znalosť anglického jazyka na úrovni minimálne B2

- prax v bezpečnostnom sektore alebo ozbrojenom zbore min. 3 rokov

- prax min 3 rokov v súkromnej bezpečnostnej službe na vedúcej pozícii

- základná znalosť Zákonníka práce

- schopnosť riadiť a motivovať kolektív

- samostatnosť

- plánovanie a delegácia úloh

Solid Security je značka, ktorá úspešne pôsobí v segmente bezpečnosti a dohľadu od roku 1991. Ako skupina špecializovaných spoločností poskytujeme firmám a súkromným osobám služby vo všetkých oblastiach bezpečnosti.
Spoločnosť pôsobí na SK, CZ a PL trhu, kde ponúka kompletné služby v segmente bezpečnosti.
ID: 4326908  Dátum zverejnenia: 11.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac