Sales manager pre kľúčových klientov

SOLID SECURITY SLOVENSKO, s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.04.24
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí najmä v oblasti služieb

- Aktívna akvizícia nových klientov

- Rozširovanie obchodných možností u existujúcich klientov

- Aktívna samostatná práca v teréne v regióne celého Slovenska

- Zisťovanie potrieb klientov a návrh vhodného riešenia

- Príprava cenových ponúk, samostatné vedenie obchodných stretnutí,prezentácia portfólia služieb klientom

- Rozvoj obchodu a dosahovanie obchodných cieľov

- Starostlivosť o pridelených zákazníkov, získavanie spätnej väzby odzákazníkov, rozvíjanie a udržiavanie pozitívnych vzťahov

- Identifikovanie trendov a rozvoj stratégie

- Návrh zlepšení obchodného procesu

- Sledovanie príležitosti na trhu k získaniu nových klientov

- Reporting a administratíva spojená s obchodom, práca v CRM

- Motivačná bonusová schéma odmeňovania

- Príspevok na stravu

- Notebook

- Mobil

- Služobný automobil aj na súkromné účely

- Možnosť kariérneho rastu

- Firemné akcie a teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Sales manager

- Vodičský preukaz

- MS Office

- Schopnosť budovať a udržiavať vzťahy sklientmi

- Obchodné zručnosti, komunikatívnosť,systematická práca

- Zameranie na obchodné výsledky

- Predchádzajúca úspešná skúsenosť vzískavaní nových zákazníkov

- Aktívny prístup, drive

- Skvelé komunikačné a vyjednávacieschopnosti

- Pozitívne myslenie

- Aktívny vodič

- Schopnosť vykonať a implementovať zmeny

- Strategické myslenie

Solid Security je značka, ktorá úspešne pôsobí v segmente bezpečnosti a dohľadu od roku 1991. Ako skupina špecializovaných spoločností poskytujeme firmám a súkromným osobám služby vo všetkých oblastiach bezpečnosti. Ponúkame služby fyzickej ochrany, vzdialeného monitorovania a všetky bezpečnostné technológie.
Spoločnosť pôsobí na SK, CZ a PL trhu, kde v súčasnosti máme viac ako 50 000 zamestnancov a ďalej sa rozširujeme.
ID: 4786456  Dátum zverejnenia: 17.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac