Sales manager pre fyzickú ostrahu, CCTV / Žilina

SOLID SECURITY SLOVENSKO, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.04.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- Aktívna akvizícia nových klientov
- Rozširovanie obchodných možností u existujúcich klientov
- Aktívna samostatná práca v teréne
- Zisťovanie potrieb klientov a návrh vhodného riešenia
- Príprava cenových ponúk, samostatné vedenie obchodných stretnutí,
prezentácia portfólia služieb klientom,
- Rozvoj obchodu a dosahovanie obchodných cieľov
- Starostlivosť o pridelených zákazníkov, získavanie spätnej väzby od
zákazníkov, rozvíjanie a udržiavanie pozitívnych vzťahov
- Identifikovanie trendov a rozvoj stratégie
- Návrh zlepšení obchodného procesu
- Sledovanie príležitosti na trhu k získaniu nových klientov
- Reporting a administratíva spojená s obchodom, práca v CRM

• Zázemie skúsenej spoločnosti v odbore (najväčší hráč na trhu PL)
• Pevná mesačná odmena + vysoké provízie za predaj bez hornej hranice
• Podpora back-office v maximálnom rozsahu
• Kariérny rast v regióne SLOVENSKA
• Stabilné pracovné podmienky
• Potrebné nástroje pre prácu (počítač, telefón)
• 23 dní plateného voľna a 2 dni sickdays

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Solid Security je značka, ktorá úspešne pôsobí v segmente bezpečnosti a dohľadu od roku 1991. Ako skupina špecializovaných spoločností poskytujeme firmám a súkromným osobám služby vo všetkých oblastiach bezpečnosti. Ponúkame služby fyzickej ochrany, vzdialeného monitorovania a všetky bezpečnostné technológie.
Spoločnosť pôsobí na SK, CZ a PL trhu, kde v súčasnosti máme viac ako 50 000 zamestnancov a ďalej sa rozširujeme.
ID: 4754348  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac