Strojník stavebných strojov

SOLHYDRO spol. s r.o.

Miesto práce
Solhydro, Panonska 17, 85104 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čím skôr

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavebná spoločnosť Solhydro spol. s.r.o, člen skupiny Soletanche -Freyssinet hľadá nových kolegov do TPP , poprípade na živnosť na pracovné pozície: Strojník - malo a veľkopriemerových vŕtačiek a pilotovacích strojov
a Strojník na betónovacie čerpadlá a injektážne stanice. Náplň práce: obsluha stavebného mechanizmu skupina 5 a 21 ( pásový báger a čerpadlá betónových zmesí)

Výhody ponúkaného miesta: hodinový plat minimálne 5 Eur/hod
preplácanie ubytovania, preplácanie diét.
práca je na území Slovenska, poprípade v okolitých krajinách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Výhodou je znalosť maďarského, poľského alebo anglického jazyka
vlastníctvo platného príslušného osvedčenia , strojnícky preukaz pre lopatové rýpadlá pásové, stroje pre vŕtané pilóty, čerpadlá betónových zmesí s výkonom nad 10m3/hod
aktívny a zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť SOLHYDRO je zameraná na realizáciu základových konštrukcií a podzemných stavieb prakticky v akomkoľvek rozsahu od projekčného návrhu po celkovú realizáciu.

Spoločnosť SOLHYDRO so 100 % zahraničnou účasťou je členom skupiny VINCI. Na slovenskom stavebnom trhu pôsobí 29 rokov v oblasti špeciálneho zakladania.

Pre viac informácií: http://www.solhydro.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3358621  Dátum zverejnenia: 11.4.2018