B2B obchodník

Solcom Media s.r.o.

Račianska 96 Bratislava, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
01.05.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Klasická obchodnícka práca nie je nič pre teba? V tom prípade ťa radi privítame u nás, kde sa obchodníci nenudia, ale bavia. Budujeme tím schopných obchodných zástupcov v B2B a chceli by sme, aby v ňom boli ľudia, ktorí sú nielen komunikatívni, ale dokážu naraz robiť viac vecí. Organizačné schopnosti sú obrovské plus, tak ako aj znalosť cudzieho jazyka. Tá ale nie je podmienkou. ☺

Náplňou práce je predávať, predávať a predávať, teda zazmluvňovať e-shopy a kamenné prevádzky, ktoré budú predávať náš produkt – unikátne parfémové osviežovače vzduchu Fresh and funny. Nemusíš byť na fulltime , no budeš dostávať veľmi slušné provízie, každý objednaný kus od klienta, ktorého zazmluvníš + finančná odmena za každú uzatvorenú zmluvu. A ak si veľmi šikovný, na začiatok ti k províziám dáme aj nejaký ten základ. Starať sa budeš o svoj zverený región a po osvedčení aj zahraničie. Výhodou je, že sme stabilná firma a ponúkame perfektný výrobok, na ktorý ľudia aj obchody dobre reagujú – nepredávame žiadne pajončeky, ale kvalitné a z prírodných materiálov vyrobené parfémové osviežovače.

Tak čo ? Si to TY ? Ak áno, napíš nám a radi sa s tebou stretneme.

Mladý kolektív
Odmeny z mesačných odberov
Flexibilný pracovný čas
Školenia

Informácie o výberovom konaní

K životopisu prosím pripojte Vašu aktuálnu fotografiu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nieje vekovo limitované
obchodnícka prax
komunikatívnosť
automobil

Spoločnosť sa zaoberá ručnou výrobou a distribúciou unikátnych parfémových vôní v rôznych podobách.
ID: 3194319  Dátum zverejnenia: 18.3.2018