Montážny pracovník

SOLARNY DOM, s.r.o.

Miesto práce
Modranka, Trnava-Modranka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 400 EUR/mesiacZákladná mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do svojho tímu hľadáme montážnych pracovníkov fotovoltických elektrární. Inštalácie vykonávame po celom Slovensku. Montážne práce na rodinných domoch a priemyselných budovách - inštalácia hliníkových konštrukcií a fotovoltických panelov. Prax nie je podmienkou. Práca vyžaduje cestovanie služobným automobilom.

-preplácanie nadčasov + príplatky za nadčas + odmeny
-práca na montážach 5 dní do týždňa, voľné víkendy a sviatky
-po uplynutí skúšobnej doby zvýšenie platu
-zmluva na dobu neurčitú
-finančný príspevok na stravovanie
-zabezpečujeme vzdelávanie a kurzy v odbore na náklady zamestnávateľa

Životopisy v štruktúrovanej forme posielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technického smeru výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Hľadáme človeka, ktorý je aktívny a ochotný pracovať, vie pracovať v tíme, neprekáža mu cestovanie. Pozícia je vhodná pre uchádzača s praxou aj pre absolventa. Technická zručnosť výhodou, logické rozmýšľanie, samostatnosť, zodpovednosť. Práce vo výškach sú podmienkou.

Naša spoločnosť ponúka už 9 rokov kompletné služby v oblasti obnoviteľných zdrojov energie, montáž a servis fotovoltických systémov na rodinné domy, chalupy, priemyselné budovy a bytové jednotky ďalej termické systémy, rekuperácie, tepelné čerpadlá, elektroinštalácie. Našim cieľom je ponúkať kvalitu a zabezpečiť v prvom rade spokojnosť zákazníka, preto ponúkame len overené produkty, ktoré majú certifikáty TÜV a certifikáty kvality ISO.

Viac informácií na www.ozeko.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4538183  Dátum zverejnenia: 14.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac