Montér / technik divízia stred a východ

SOLARNY DOM, s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 000 EUR/mesiacFIX + variabilný zložka, odmeny, team bulding

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montážne práce na streche RD a priemyselných budov - inštalácia hliníkových konštrukcií a fotovoltických panelov

Mladý kolektív. Odmeny. Príspevok na šport a rekreáciu

Výborná príležitosť kariérneho rastu - práca v novo-otvorenej pobočke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technická zručnosť, logické rozmýšľanie, samostatnosť. práce vo výška podmienka

Naša spoločnosť ponúka už 9 rokov kompletné služby v oblasti obnoviteľných zdrojov energie, montáž a servis fotovoltických systémov na rodinné domy, chalupy, priemyselné budovy a bytové jednotky ďalej termické systémy, rekuperácie, tepelné čerpadlá, elektroinštalácie. Našim cieľom je ponúkať kvalitu a zabezpečiť v prvom rade spokojnosť zákazníka, preto ponúkame len overené produkty, ktoré majú certifikáty TÜV a certifikáty kvality ISO.

Viac informácií na www.ozeko.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4369039  Dátum zverejnenia: 29.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac