Montér OZE

SOLARNY DOM, s.r.o.

Miesto práce
Solárny dom s.r.o., Trnava-Modranka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.3.2020
1 000 - 1 500 EUR/mesiac13.plat, odmeny, preplácanie nadčasov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis a montáž obnoviteľných zdrojov energie

Služobný telefón. 13.plat. Odmeny. príspevok na šport a rekreáciu. Team building

Na výberovo konaní požadujeme preukázať základné znalosti OZE problematiky - hlavne FV systémov a základný prehľad o jednosmerných obvodoch. Prax v obore výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Platné osvedčenie práce vo výškach podmienka.

Samostatnosť, chuť pracovať a vzdelávať sa, schopnosť viesť team, logické rozmýšľanie,

Naša spoločnosť ponúka už 9 rokov kompletné služby v oblasti obnoviteľných zdrojov energie, montáž a servis fotovoltických systémov na rodinné domy, chalupy, priemyselné budovy a bytové jednotky ďalej termické systémy, rekuperácie, tepelné čerpadlá, elektroinštalácie. Našim cieľom je ponúkať kvalitu a zabezpečiť v prvom rade spokojnosť zákazníka, preto ponúkame len overené produkty, ktoré majú certifikáty TÜV a certifikáty kvality ISO.

Viac informácií na www.ozeko.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3866697  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac