Logo Solarity s.r.o.

Obchodní zástupce pro slovenský trh

Solarity s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
1 400 - 10 000 EUR/měsícNeomezené bonusy (procenta z prodeje)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Akvizice nových klientů
- Budování, udržování a rozvoj vztahů se současnými klienty
- Vedení obchodních jednání, každodenní komunikace s klienty
- Komunikace napříč celou společností s cílem nalézt vhodné technické, obchodní a právní řešení
- Sledování trhu a mezinárodních technologických trendů
- Organizace a vedení produktových a technických školení pro naše klienty
- Účast na fotovoltaických akcích a veletrzích

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Dlouhodobá kariérní příležitost
- Atraktivní balíček odměn s neomezenými bonusy
- Mezinárodně orientované pracovní prostředí v expandující společnosti
- Možnosti školení a rozvoje

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Má pracovní zkušenosti s prodejem a získáváním nových klientů
- Orientuje se na fotovoltaickém trhu
- Hovoří slovenskyjako rodilý mluvčí a plynule komunikuje anglicky
- Dokáže identifikovat a rozvíjet nové obchodní příležitosti
- Má vynikající komunikační a prezentační dovednosti
- Je precizní, spolehlivý, flexibilní a rychle se učí
- Má praktickou znalost práce na PC
- Vlastní řidičský průkaz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme distributorem fotovoltaických systémů. Nabízíme kompletní sortiment on-grid a off-grid modulů, měničů, montážních systémů a příslušenství pro profesionály v oboru fotovoltaiky v Evropě, na Středním východě, v Africe a Jižní Americe.

Našimi základními pilíři jsou flexibilita, individuální přístup a důvěryhodnost. Zakládáme si na vzájemné důvěře a dlouhodobé spolupráci. Na trh přinášíme nejnovější technologie díky úzké spolupráci se špičkovými světovými výrobci. Za dobu našeho působení jsme spolupracovali se stovkami B2B klientů z více než 30 zemí světa.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Kontakt

ID: 4810353  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/měsíc