Office asistent/asistentka

SOLARAS s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
500 EUR/mesiacmzda vyplácaná na faktúru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ambicióznu a spoľahlivú osobu na pozíciu Office Asistenta/tky pre našu rýchlo sa rozvíjajúcu spoločnosť. Táto pozícia je vhodná pre jednotlivcov so silnými organizačnými schopnosťami a schopnosťou riešiť viacero úloh súčasne.

Tvoje úlohy budú:

- prijímanie a evidovanie elektronickej pošty a telefonických hovorov
- zabezpečovanie bežného chodu kancelárie
- obsluha bežných kancelárskych zariadení (kopírka, scan).
- spracovávanie rôznych podkladov, cenových ponúk, prezentácií pre konateľa a obchodných zástupcov
- starostlivosť o zmluvných klientov
- komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi a externými partnermi, aj v nemeckom jazyku
- zabezpečenie administratívnych a organizačných úloh
- podpora v oblasti back-office: organizácia a správa termínov, stretnutí pre konateľa a obchodných zástupcov, interná a externá komunikácia

Poteší nás ak k tvojim skills patria aj

- Predajné zručnosti
- Prehľad v oblasti obnoviteľných zdrojov, fotovoltiky výhodou, nie podmienkou
- Príjemne vystupovanie, komunikatívnosť, organizačné schopnosti, zodpovednosť..

- Príležitosť pracovať v dynamickom a priateľskom prostredí.
- Možnosti osobného a profesionálneho rozvoja.
- Konkurencieschopné finančné ohodnotenie.
- Piatky práca z domu

Jedná sa o prácu na polovičný úväzok v doobedňajších hodinách. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, všetkým veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem a prajeme veľa úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Canva - Mierne pokročilý
CRM (Customer Relationship Management) - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť
Schopnosť efektívne komunikovať
Proaktívny prístup k pridelenej agende

Sme tu preto, aby sme budúcnosť formovali, nie na ňu len čakali.

Ako skúsená fotovoltická spoločnosť sme lídrom v oblasti inovatívnych riešení. Našim cieľom je sprístupniť čistú energiu pre čo najviac ľudí na našej planéte.

Systémy SOLARAS sú navrhnuté tak, aby boli maximálne spoľahlivé a konzistentné. Chceme, aby naše výrobky boli trvalou súčasťou životov klientov a aby ich prínosy boli viditeľné aj s pribudajucim časom. Veríme, že každý malý krok má veľký vplyv na jednotlivca a nakoniec aj na životné prostredie a spoločnosť ako celok.

Naše partnerstvo s rakúskou spoločnosťou Solah gmbh pôsobiacou v Rakúsku, Švajčiarsku a Nemecku, nám umožňuje využívať výnimočné know-how, kvalitu a spoľahlivosť a prinášať ich aj našim slovenským zákazníkom.

Robíme to z lásky k tejto planéte a pre zabezpečenie zajtrajška pre nás a naše budúce generácie. Dennodenne pracujeme na vytváraní nového, čistého a pre život priaznivého sveta, jeden systém po druhom.
ID: 4771966  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac