Úpravca fotografií, grafik

SOLA Switzerland EU s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 1065, 951 12 Ivanka pri Nitre
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.8.2023 ( prípadne dohodou)
900 EUR/mesiac(min. nástupná mzda - konečná výška mzdy závisí od celkových skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nudiť sa nebudeš, pretože:
- budeš pravou rukou veľmi šikovného fotografa
- potrebujeme, aby si mu pomáhal spracovávať vytvorené fotografie
- ale ak vieš a chceš aj fotiť, priestor nájdeme aj na vlastnú kreatívu
- posadíme ťa medzi skúsených marketingových kreatívcov, s ktorými budeš vo veľkom spolupracovať

U nás sa ti bude páčiť, lebo:
- sme skvelý kolektív, ktorý sa vždy podrží
- na 100 % ti garantujeme, že spolupráca s našim fotografom ti bude prinášať radosť
- máme tu aj zamestnanecké zľavy na produkty
- ak chceš, môžeš u nás profesne rásť
- budeš pracovať len toľko, koľko si povieš – pozícia je otvorená rôznym časovým návrhom, aj keď minimálnu predstavu o hodinách máme Informácie o výberovom konaní Ak sa ti ponuka páči, pošli nám životopis a portfólio.
Prvé tri týždne zbierame e-maily, a potom začíname s pohovormi. Tak buď pripravený!

Informácie o výberovom konaní

Odviaž sa v životopise
a povedz nám viac o sebe a svojich schopnostiach.
Napíš nám aj, prečo chceš robiť u nás.
Keďže zákon nám káže, uvádzame aj našu minimálnu ponúkanú mzdu.
Ale o peniazoch sa budeme baviť podľa tvojich schopností.
Tie zákon odhadnúť nevie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Chceme, aby si:
- bol samostatný, cieľavedomý a mal zmysel pre humor
- vedel skvele komunikovať emailom aj naživo
- mal skúsenosti s nejakými grafickými projektami
- dokázal pracovať efektívne a prispôsobil sa dynamike tímu

Spoločnosť Sola Switzerland EU s.r.o. sa zaoberá predajom a distribúciou vlastných výrobkov pre gastronómiu a domácnosť v celej Európe. Jej materská švajčiarska spoločnosť je známym výrobcom príborov už od roku 1866 na celom svete. Viac informácií na www.solaswiss.com a www.solapoint.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4505159  Dátum zverejnenia: 10.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac