Manažér predajne s kaviarňou Sola Point

SOLA Switzerland EU s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká, Ivanka pri Nitre
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiac(min. nástupná mzda - konečná výška mzdy závisí od celkových skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš viesť našu kaviareň Solateria spolu s inšpiratívnou predajňou pre stolovanie a varenie Sola Point v Ivanke pri Nitre? Ponúkame ti priestor na vytvorenie konceptu kaviarne a nastavenie štandardov fungovania všetkých procesov, ktoré k nám prilákajú nových zákazníkov.

Ak odpovieš ÁNO na nasledujúce otázky, hľadáme práve Teba!
- Rád organizuješ, koordinuješ a motivuješ?
- Si pozitívne naladený a plný nápadov?
- Máš zmysel pre detail a si zodpovedný?
- Máš rád chutné jedlo a dobrú kávu a ešte radšej ich pripravuješ?
- Byť pohostinný a nápomocný je pre teba samozrejmosť?

Do nášho tímu hľadáme novú krv. Niekoho, kto pozíciu príjme ako výzvu a príležitosť prejaviť svoje schopnosti a talent pri manažovaní procesov predajne s kaviarňou. Niekoho, kto vie, že dobrá práca vzniká spojením šikovných ľudí. Dôležité pre nás je nasadenie, nadšenie pre prácu, ochota posúvať sa a mať úsmev na tvári.

Čo bude tvojou náplňou práce?

Pod tvojou taktovkou bude naša predajňa Sola Point s kaviarňou Solateria. Súčasťou pracovnej náplne bude každodenná komunikácia s ľuďmi – zákazníkmi, ale aj kolegami z marketingu a iných tímov. Zákaznícky servis, ale najmä zážitok je pre nás veľmi dôležitý a chceme, aby si ho naši zákazníci odniesli aj z našej predajne a kaviarne.

Čo ti ponúkame?

• Možnosť sebarealizácie na zaujímavej pozícii.
• Skúsených kolegov, s ktorými sa navzájom môžete učiť nové veci.
• Prostredie stabilnej švajčiarskej spoločnosti.
• Dlhodobú pracovnú perspektívu.
• Špeciálne príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pracovných výročiach, vitamíny a ovocné dni každý týždeň.
• Firemné akcie (napr. vianočný večierok, teambuildingy).
• Dochádzkový bonus.

Pokiaľ máš radosť, keď veci pod tvojím vedením fungujú, daj nám o sebe vedieť. Prevádzka predajne/kaviarne je PO-PIA v čase 9.00-18.00. V prípade, že Ťa nebudeme kontaktovať do troch týždňov od prijatia životopisu, bola v prvom kole výberového procesu daná prednosť inému kandidátovi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Čo od teba očakávame?
• Nadšenie pre prácu s ľuďmi.
• Precíznosť, spoľahlivosť, samostatnosť a zodpovednosť.
• Zmysel pre humor.
• Energiu a chuť posúvať predajňu a kaviareň ďalej a hľadať riešenia na problémy.

Spoločnosť Sola Switzerland EU s.r.o. sa zaoberá predajom a distribúciou vlastných výrobkov pre gastronómiu a domácnosť v celej Európe. Jej materská švajčiarska spoločnosť je známym výrobcom príborov už od roku 1866 na celom svete. Viac informácií na www.solaswiss.com a www.solapoint.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3814086  Dátum zverejnenia: 7.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac