Správca e-shopov

SOLA Switzerland EU s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 1065, 951 12 Ivanka pri Nitre
Termín nástupu
dohodou
850 EUR/mesiac(min. nástupná mzda - konečná výška mzdy závisí od celkových skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktualizácia produktových informácií na firemných e-shopoch v rôznych jazykoch
- úzka komunikácia s oddelením webového vývoja a marketingovým odd.
- spolupráca na príprave obsahu nových webových stránok

• práca v silnej, stabilnej a rastovo orientovanej spoločnosti s pôsobnosťou na celom svete
• profesionálne zaškolenie
• mladý a príjemný kolektív
• moderné pracovné prostredie
• produkty spoločnosti za zamestnanecké ceny
• denne čerstvé ovocie a vitamíny

V prípade Vášho záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite Váš životopis. Pracovná pozícia si vyžaduje prítomnosť v sídle spoločnosti. V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do troch týždňov od prijatia Vášho životopisu, bola v prvom kole výberového procesu daná prednosť inému kandidátovi.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
WordPress - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii výhodou
- pokročilá znalosť nemčiny alebo angličtiny vítaná
- sledovanie a orientácia v IT trendoch, základné znalosti SEO
- skúsenosti s prácou s rôznymi CMS výhodou
- schopnosť rýchlo sa učiť

Spoločnosť Sola Switzerland EU s.r.o. sa zaoberá predajom a distribúciou vlastných výrobkov pre gastronómiu a domácnosť v celej Európe. Jej materská švajčiarska spoločnosť je známym výrobcom príborov už od roku 1866 na celom svete. Viac informácií na www.solaswiss.com a www.solapoint.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3456249  Dátum zverejnenia: 25.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac