Reagujte bez životopisu

Farmaceut/ka - vhodné aj pre absolventov - Lekáreň DANIELA

SOKRATES spol. s r.o.

Miesto práce
Prievozská cesta, 930 39 Zlaté Klasy
Termín nástupu
ihneď
1 600 EUR/mesiacK uvedenej mzde je možnosť navýšenia pri osobnom pohovore podľa schopností a skúseností uchádzača, zároveň k nej prináleží variabilná motivačná zložka podľa výsledkov lekárne - bližšie info pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novootvorenej lekárne v moderných priestoroch pri obchodnom centre a zdravotnom stredisku v Zlatých Klasoch prijmeme farmaceuta/farmaceutku so štandardnou náplňou práce lekárnika:

- príjem, kontrola, správne uchovávanie a skladovanie sortimentu lekárne

- expedícia a objednávanie liekov, OTC a doplnkového sortimentu

- laboratórna príprava liečiv

- kontakt s poisťovňami, spracovávanie receptov

- práca s informačným systémom

- poskytovanie profesionálneho poradenstva pacientom

- ponúkame príjemné pracovné prostredie a výborné pracovné podmienky

- podpora ďalšieho a sústavného vzdelávania

- motivačné odmeny podľa ekonomických výsledkov lekárne

- členské poplatky uhrádzame v plnej výške

- príspevok na stravu

- pracovné ošatenie a obuv

- možnosť bezplatného parkovania priamo pred lekárňou

- dobrá dostupnosť aj z okolitých častí Bratislavy, Senca, Dunajskej Stredy, Galanty

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Stabilná spoločnosť poskytujúca zdravotnú starostlivosť

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4794423  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac