Servisný technik - Obchodník

Sokrates systems, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
základná zložka mzdy 500 Eur brutto + odmeny až do výšky 800 Eur podľa výkonu a skúseností (spolu až 1300 Eur)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

inštalácia, konfigurácia a servis PC,
inštalácia a servis fiškálnych zariadení - fiškálne tlačiarne, elektronické registračné pokladnice,
inštalácia a konfigurácia príslušenstva - skenery, váhy...
inštalácia a konfigurácia kamerových systémov,
výjazdy k zákazníkom,
technická podpora obchodníka

služobný telefón,
notebook aj na súkromné účely,
stravné lístky vo výške 3,80 Eur v plnej výške hradené zamestnávateľom

Prosíme uchádzačov, aby svoje životopisy posielali emailom na adresu [email protected]. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za ich záujem, ale kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, IT

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

proaktívny a zodpovedný prístup,
základná orientácia v informačných technológiách,
technická zručnosť,
ochota učiť sa,
samostatnosť,
flexibilita,
ovládanie anglického jazyka výhodou (nie podmienkou)

Spoločnosť Sokrates systems, s.r.o. ponúka riešenia pre malo- a veľkoobchody, reštaurácie, hotely a prevádzky poskytujúce služby.
Pôsobíme v oblasti informačných technológií, ponúkame predaj a servis eKASA tlačiarní, registračných pokladníc, POS systémov a platobných terminálov, skanerov a váh. Ponúkame tiež riešenia IT systémov na mieru.
ID: 3618144  Dátum zverejnenia: 4.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná zložka mzdy 500 Eur brutto + odmeny až do výšky 800 Eur podľa výkonu a skúseností (spolu až 1300 Eur)