Можливість для людей з України

IT analytik

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 3 500 EUR/mesiacod 3 500 € *Mzda je uvedená minimálna. Finálna ponuka sa odvíja od znalostí a skúseností
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Pre nášho klienta v rámci outsourcing spolupráce hľadáme IT Analytika, ktorý bude zastrešovať vytvorenie nového modulu pre reklamácie v rámci ich interného systému. Projekt je naplánovaný do konca roka 2024.

Náplň práce:

  • konzultácie s biznisom
  • komplexný návrh IT riešenia do interného systému s prepojením na SAP
  • dokumentácia pre implementáciu a následná komunikácia s developermi
  • súčinnosť pri testovaní

Požiadavky
  • Získavanie a konzultácia business požiadaviek, vypracovanie návrhov nových IT riešení a konzultácia pri následnej implementácií
  • Tvorba štúdii realizovateľnosti v súlade s potrebami spoločnosti v rámci danej IT architektúry, štandardov a noriem
  • Zabezpečovanie kvality nad dizajnom riešení tvoreným v spolupráci s tretími stranami
  • Príprava funkčných a technických požiadaviek pre implementáciu nových funkcionalít a systémov
  • Zodpovednosť za funkčnosť dodaných riešení v súlade s požiadavkami užívateľov
  • Prezentácia výstupov analýz, resp. čiastkových výsledkov vývoja zadávateľa
  • Komunikácia a koordinácia úloh s externými dodávateľmi, spolupráca na tvorbe testovacích požiadaviek aj samotnom testovaní
  • Silné komunikačné zručnosti pre efektívnu komunikáciu s rôznymi členmi tímu
  • Zabezpečovanie školenia pre nové procesy (funkcie) a definovanie technických štandardov a implementačných vzorov
  • Spolupracovať s vývojovým tímom na implementácii riešení a zabezpečiť ich efektívne dodanie
  • Vytvárať a udržiavať dokumentáciu

Iné výhody

- práca v modernej spoločnosti, ktorá začínala ako rodinná firma a aj napriek neustálemu rastu sa stále drží tejto filozofie
- možnosť kariérneho rozvoja
- až 90% povýšení pochádza z interných radov
- podpora odborného rastu (posúvať sa vpred je naša filozofia)
- vernostný program s mnohými výhodami
- rozsiahly benefitný program, ktorý si sami nastavujete

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • Microsoft Office - pokročilý
  • Všeobecný prehľad v IT obore
  • Základné znalosti IT infraštruktúry
  • UML Enterprise Integration Patterns
  • SOA, Business Process Management (BPMNv2, resp. ekvivalent)
  • SQL & princípy relačného dátového modelu
  • Znalosť SOAP/REST služieb
  • Praktické skúsenosti s rôznymi dátovými formátmi ako XML, JSON, CSV,
  • Veľmi dobré analytické a logické myslenie
  • Komunikačné a organizačné schopnosti
  • Schopnosť pracovať samostatne ako aj v tíme
  • Inovatívnosť, flexibilita

Spoločnosť Soitron je stredoeurópskym integrátorom, ktorý pôsobí na IT trhu už viac ako 30 rokov. Svojim klientom ponúka produkty a služby v oblasti robotizácie a automatizácie procesov, internetu vecí (IoT), IT infraštruktúry, komunikačných a cloudových riešení, IT bezpečnosti, služieb a outsourcingu, či IT poradenstva a aplikácií. Soitron, s.r.o. je členom skupiny Soitron Group, v ktorej pracuje viac ako 800 medzinárodných odborníkov a združuje profesionálne tímy na Slovensku, v Českej republike, Rumunsku, Turecku, Bulharsku, Poľsku a Veľkej Británii. Ponúka jedinečné skúsenosti v oblasti IT a možnosť profesionálneho rastu v medzinárodnom prostredí.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Informačné technológie

Kontaktné údaje

Soitron, s.r.o.
Plynarenska 5
821 09 Bratislava
Slovak Republic
Kontaktná osoba: Anna Leskovjanská
Web: http://www.soitron.sk/kariera

Application form