.Net Developer (Junior or Senior)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Okres Liberec
  • Mzdové podmínky (brutto): 30000 CZK/mesic
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Pro naši sesterskou společnost 2Ring (pobočka Liberec) hledáme Web/.Net programátory na psaní moderních aplikací používaných po celém světě. Staňte se členem agilního týmu a naučte se používat nejmodernější vývojové technologie a metodiky.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Analýza požadavků
  • Navrh architektury
  • Psaní, kontrola a testování kódu

POUŽÍVANÉ TECHNOLOGIE:

  • HTML, Bootstrap
  • CSS, LESS
  • TypeScript/JavaScript
  • JavaScript frameworks:
    • jQuery
    • Knockout
    • Aurelia
    • Durandal
  • .NET technologie:
    • C#
    • ASP.NET
    • SignalR
    • WebAPI
    • WCF
  • Grunt, Gulp
  • SQL, Redis

POUŽIVANÉ METODY A POSTUPY:

  • REST
  • SPA
  • Scrum
  • Denní standupy
  • Kolektivní vlastnictví kódu
  • Continuos integration
  • Automatizované testy/builds

VÍTANÉ DOVEDNOSTI:

  • .NET – Pokročilý
  • C# – Pokročilý
  • HTML + CSS JavaScript / jQuery
  • Zkušenosti s agilním vývojem
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Chuť se učit nové věci

NABÍZÍME:

  • Otevřená, přátelská a neformální atmosféra
  • Plochá struktura řízení
  • Vaše práce bude využívána tisíci lidí v desítkách zemí na (téměř) všech kontinentech
  • Týmové a rodinné akce pro vás a vaše příbuzné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Soitron je středoevropským integrátorem, který působí na IT trhu více než 27 let. Svým klientům nabízí produkty a služby v oblasti robotizace a automatizace procesů, internetu věcí (IoT), IT infrastruktury, komunikačních a cloudových řešení, IT bezpečnosti, služeb, outsourcingu, IT poradenství a aplikací. Soitron Česká republika je členem skupiny Soitron Group, ve které pracuje přes 800 mezinárodních odborníků a sdružuje profesionální týmy na Slovensku, v České republice, Rumunsku, Turecku, Bulharsku, Polsku a Velké Británii. Nabízí jedinečné zkušenosti v oblasti IT a možnost profesionálního růstu v mezinárodním prostředí.

Hlavní oblast působení společnosti

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Kontaktní údaje

Soitron, s.r.o.
Plynarenska 5
821 09 Bratislava
Slovak Republic
Kontaktní osoba: Anna Leskovjanská
Web: http://www.soitron.sk/kariera

Application form

ID: 3490513  Dátum zverejnenia: 12.9.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 CZK/mesic