Team Leader (Senior Programmer)

Information about the position

  • Place of work: Bratislava, Bratislava region
  • Start date: ASAP
  • Contract type: full-time

Do aplikačného tímu hľadáme Team Leadera, ktorý bude riadiť šikovných programátorov a projekty, spolupodieľať sa na tvorbe riešení, ako aj komunikovať so zákazníkmi. Budúci Team Leader by mal mať tiež chuť skúmať a sledovať nové technológie a trendy.

Pracovná náplň:
  • Riadenie tímu programátorov
  • Definovanie produktových/projektových úloh
  • Určovanie smerovania produktu
  • Stanovovanie priorít tímu
  • Technologický rozvoj tímu, sledovanie trendov, zlepšovanie kvality
  • Intenzívna komunikácia s internými a externými zákazníkmi

Požiadavky:
  • Skúsenosti s vývojom softvéru:
o .NET/C# min. 4 roky
o ASP.NET, EntityFramework
o Typescript, JavaScript a JavaScript Frameworks (AngularJS, Aurelia, Durandal, Knockout,..)
o Agilný vyvoj (SCRUM, Kanban)
  • Skúsenosť s riadením tímu min. 2 roky
  • Skúsenosti s riadením projektu
  • Skúsenosti s delivery, skúsenosti s komunikáciou so zákazníkmi
  • Schopnosť určovať priority
  • Dôraz na udržiavanie tímovej spolupráce
  • Spoľahlivosť, samostatnosť, otvorenosť
  • Chuť skúmať nové technológie, túžba prinášať nové riešenia

Čo ponúkame:
  • prácu v modernej spoločnosti, ktorá začínala ako rodinná firma a aj napriek neustálemu rastu sa stále drží tejto filozofie
  • možnosť kariérneho rozvoja – až 90% povýšení pochádza z interných radov
  • podpora odborného rastu (dokonca až nutnosť)
  • vernostný program s mnohými výhodami
  • rozsiahly benefitný program, ktorý si sami nastavujete

Language skills

English - Upper intermediate (B2)

Advertiser

Brief description of the company

Soitron is one of the largest info-communication integrators and IT service providers in the CEE. We provides products and services in the field of Robotics and Process Automation, the Internet of Things (IoT), IT Infrastructure, Communications and Cloud Solutions, IT Security, Services and Outsourcing, IT Consulting and Applications. Soitron, s.r.o. is a member of the SOITRON Group, with more than 800 international experts and facilities in Slovakia, Czech Republic, Romania, Turkey, Bulgaria, Poland and the UK. We offer a unique experience in IT field and possibility to grow professionally in an international environment.

Main focus of the company's activities

Information technology, computer programming, web portals

Contact details

Soitron s.r.o.
Plynárenská 5
821 09 Bratislava
Slovak Republic
Contact person: Zuzana Kršková
Web: http://www.soitron.sk/kariera

Application form

ID: 3287245  Dátum zverejnenia: 16.1.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.