Account Manager (Ref. č.: JO-1711-2006)

  • Místo práce: Prague, Česká republika, Praha, Praha - východ
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Pro naši pražskou pobočku hledáme Account Manažera.

Popis pozice:
  • řízení obchodních vztahů se zákazníky (péče o stávající i nové zákazníky)
  • identifikace nových obchodních příležitostí
  • aktívní vyhledávání nových zákazníků
  • prodej řešení a produktů z oblasti IP telefonie, Call Centra, Device Management, Service Desk, Securita, IT infrastruktura, videokonference a další (Avaya, Cisco, HP, Verint, Nuance, Ivanti, Unblu atd.)
  • vedení obchodních jednání se zákazníky
  • odpovědnost za plnění obchodního plánu
  • příprava a kompletace obchodních nabídek
  • příprava prezentací
  • spolupráce na marketingových akcích

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ (nejlépe technického směru)
  • praxe na obdobné pozici minimálně 4 roky
  • znalost trhu ICT
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • vynikající prezentační a vyjednávací dovednosti
  • zodpovědnost, kreativita, samostatnost
  • dobrou znalost práce s MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:
  • zajímavou práci v mezinárodní společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti ICT
  • odpovídající platové ohodnocení s vysokou bonusovou složkou
  • profesní růst (školení, semináře, vzdělávaní, literatura)
  • pružnou pracovní dobu, možnost home-office
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • notebook, služební mobil, služební auto
  • příjemné pracovní prostředí a výborný obchodní team
  • sídlo společnosti v Praze 5
  • možnost působení i mimo region Praha

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SOITRON is a Slovak company operating in the IT area which has grown into one of the biggest info-communication integrators and providers of IT services in Slovakia. Company is a leading integrator in IP telephony, IP contact centers, IT security, IT outsourcing, and data networks.

SOITRON was also selected as one of the vendors to outsource several services for HP European IT Operation Center in Bratislava. We provide support services in System Administration (both UX and NT), Network Management and SAP Basis Administration in the region EMEA.

Company has branches in Banska Bystrica and Kosice and except it we diversified our activities into Czech republic with branches in Prague and Ostrava. We offer a unique experience in IT field and possibility to grow professionally in an international environment.

Hlavní oblast působení společnosti

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

13.1.2018 (ostáva ešte 30 dní)

Kontaktní údaje

Soitron s.r.o.
Plynárenská 5
821 09 Bratislava
Slovak Republic
Kontaktní osoba:
Web: http://www.soitron.sk/kariera

Application form

ID: 3261085   Dátum zverejnenia: 5.12.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.