Marketing Specialist

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava, Bratislavský kraj
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Hľadáme cool markeťáka, ktorý vie dobré nápady nielen vymyslieť, ale aj zrealizovať.

Popis pracovnej pozície:

  • Náš nový Markeťák bude súčasťou šesťčlenného tímu, ktorý pomáha rásť biznisu v Soitrone nielen na Slovensku, ale i v Čechách.
  • Komunikuje v mene firmy na sociálnych sieťach, s médiami, na webe a to textom aj obrazom.
  • Organizuje odborné semináre a spoločenské akcie pre zákazníkov, vytvára prípadové štúdie, odborné články, produktové a firemné materiály a keďže je estét, vie ich upraviť do peknej prezentácie a zvláda základy niektorého z grafických programov.
  • Spolupracuje s našimi dodávateľmi technológií, ako aj zástupcami jednotlivých divízií pri realizácii spoločných marketingových aktivít.
  • Nerobí mu problém komunikovať a písať v angličtine, slovenčinu má v malíčku a v komunikácii s kolegami používa nielen mail, ale aj telefón či osobné stretnutie.
  • Nášho nového marketingového špecialistu majú jednoducho ľudia radi.
  • Je to zástup za kolegynku na materskej.

Požiadavky:

  • Čo by ste mali o Soitron markeťákovi ešte vedieť?
  • Člen nášho marketingového tímu je cool.
  • Má dostatok kreatívnych nápadov, prekypuje ochotou a iniciatívou a pri vykonávaní zadaných úloh, by ste si ho mohli spliesť s dobrým projektovým manažérom.
  • Náš markeťák nečaká, koná.
  • V marketingových vodách pláva najmenej 2 roky.
  • Nemá problém napísať zaujímavý text po slovensky ani v angličtine.
  • Vie si predstaviť, že práca môže byť aj zábavou, povedzme pri tvorbe firemných videí alebo vystupovaním v mene firmy na sociálnych sieťach.
  • Dokáže rozmýšlať „biznisovo“ a samostatne premeniť aj zložitejšiu úlohu na výsledok.
  • Zvládne aj základy Photoshopu, či Indesignu a ak nie, rád sa to rýchlo naučí.
  • Náš markeťák, nie je len kolega, ale kamarát.
  • A vo finále, žena či muž, na veku nezáleží už.

Čo ponúkame:

  • prácu v modernej spoločnosti, ktorá začínala ako rodinná firma a aj napriek neustálemu rastu sa stále drží tejto filozofie
  • možnosť kariérneho rozvoja – až 90% povýšení pochádza z interných radov
  • podpora odborného rastu (dokonca až nutnosť)
  • vernostný program s mnohými výhodami
  • rozsiahly benefitný program, ktorý si sami nastavujete

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Spoločnosť Soitron je stredoeurópskym integrátorom, ktorý pôsobí na IT trhu už viac ako 30 rokov. Svojim klientom ponúka produkty a služby v oblasti robotizácie a automatizácie procesov, internetu vecí (IoT), IT infraštruktúry, komunikačných a cloudových riešení, IT bezpečnosti, služieb a outsourcingu, či IT poradenstva a aplikácií. Soitron, s.r.o. je členom skupiny Soitron Group, v ktorej pracuje viac ako 800 medzinárodných odborníkov a združuje profesionálne tímy na Slovensku, v Českej republike, Rumunsku, Turecku, Bulharsku, Poľsku a Veľkej Británii. Ponúka jedinečné skúsenosti v oblasti IT a možnosť profesionálneho rastu v medzinárodnom prostredí.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Informačné technológie

Kontaktné údaje

Soitron s.r.o.
Plynárenská 5
821 09 Bratislava
Slovak Republic
Kontaktná osoba: Zuzana Kršková
Web: http://www.soitron.sk/kariera

Application form

ID: 3222639  Dátum zverejnenia: 23.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.