Administratívna podpora na polovičný úväzok

Software AG Development Center Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- každodenná komunikácia v anglickom jazyku
- vedenie personálnej agendy, kontrola dochádzky a príprava
podkladov pre mzdové spracovanie
- evidencia pošty, archivácia písomností a príprava podkladov pre
spracovanie účtovníctva
- komunikácia s dodávateľmi, materiálno-technické zabezpečenie a nákup pre potreby prevádzky
- zabezpečenie služobných ciest a školení zamestnancov
- organizovanie a príprava firemných podujatí pre zamestnancov
- distribúcia stravných a relax lístkov
- zabezpečovanie ubytovania pre zamestnancov na SC a pre manažment
- zabezpečovanie vstupných BOZP školení zamestnancov
- administratívne práce podľa potreby

• open-minded spoločnosť bez prísnej pracovnej hierarchie
• zábavné a neformálne pracovné prostredie zamerané na potreby zamestnancov
• stabilná pracovná pozícia v medzinárodnom prostredí
• garantovaný 13. plat a koncoročný bonus
• príjemné, neformálne prostredie bez zbytočnej byrokracie
• kurz anglického a nemeckého jazyka bezplatne priamo na pracovisku v rámci pracovnej doby
• pravidelné team-buildingové aktivity
• ovocie a pestrý pitný režim
• parkovacie miesta pre zamestnancov pred budovou zadarmo

Kontaktujeme len uchádzačov vybraných na základe životopisu do ďalšieho výberového kola.

Životopis prosíme zaslať v anglickom jazyku!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vodičský preukaz sk. B
- prax na obdobnej pozícii - výhodou
- ovládanie bežnej účtovnej agendy
- komunikatívnosť, samostatnosť, lojalita
- vysoké pracovné nasadenie, adaptabilnosť, ochota vzdelávať sa
- zmysel pre poriadok a kontrolu

Software AG Development Center Slovakia was founded in 2005 as a subsidiary of Software AG and operates in Kosice. Fifty employees are mainly focused on the development of ARIS. ARIS offers a truly collaborative process improvement environment. It makes processes transparent, controlled, manageable and agile. Business and IT get the tools they need to collaborate for true end-to-end business and IT improvement, guided by governance. ARIS also enables enterprises to confidently meet internal and external legal requirements and standards while efficiently managing risks.

We are looking for experts to join one of our development teams. The development teams consist of highly experienced software engineers following SCRUM/AGILE principles. The successful candidates will take part in the overall Software Development process and will work in close collaboration with all international teams.

The digital transformation is changing enterprise IT landscapes from inflexible application silos to modern software platform-driven IT architectures which deliver the openness, speed and agility needed to enable the digital real-time enterprise.

Software AG offers the first end-to-end Digital Business Platform, based on open standards, with integration, process management, in-memory data, adaptive application development, real-time analytics and enterprise architecture management as core building blocks. The modular platform allows users to develop the next generation of application systems to build their digital future, today.

With over 45 years of customer-centric innovation, Software AG is ranked as a leader in many innovative and digital technology categories. Software AG has more than 4,300 employees, is active in 70 countries and had revenues of €873 million in 2015.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 701485  Dátum zverejnenia: 10.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou