Reagujte bez životopisu

Ruby On Rails programátor

SoftPoint s.r.o.

Miesto práce
Prešovská 40, Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiacgastro lístky a multi-sport karta plne hradené firmou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovenská spoločnosť SoftPoint s medzinárodným pôsobením, ktorá sa zameriava na vývoj biznis softvéru pomocou moderných webových technológií hľadá do svojho mladého tímu v Bratislave nového kolegu / kolegyňu, ktorý/á má skúsenosti s web developmentom. Práca je vhodná pre skúsenejších seniorov ale aj pre šikovných juniorov.

Náplňou práce bude vývoj webových aplikácii a informačných systémov v rámci projekt qFlow. Projekt qFlow je zameraný na optimalizáciu firemných procesov na medzinárodnej úrovni. Spoločnými silami budujeme vlastný produkt, ktorý pomáha ľuďom a firmám pri účtovaní faktúr, schvaľovaní milionových platieb a dotácií, rekonsiliácia cien produktov a mnohé iné. Pracujeme s veľkým množstvom dat, rôznych use-caseov, integráciou s ďalšími veľkými systémami a našim cieľom je meniť svet okolo nás k lepšiemu.

V rámci projektu riešime aj zaujímavé machine learning témy najmä v oblasti automatickej extrakcie dat z PDF dokumentov, automatizovanej kategorizácie transakcií, predikovanie budúceho správania zákazníkov a dodávateľov, NLP. Pokrývame veľké množstvo AP a AR procesov. Máme ambíciu preraziť aj do ďalších odvetví, kde vieme v ľubovolnej doméne zjednodušiť internú komunikáciu medzi tímamí, ale aj s externými firmami a uľahčiť integráciu medzi softvérmi, ktoré zákazníci používajú.

- zaujímavé finančné ohodnotenie v závislosti od skúseností (1 400 - 3 500+ EUR)
- firemné obedy
- pravidelné spoločné firemné raňajky
- školenia a hackatony
- teambuildingy
- možnosť homeoffice, po zaškolení aj dlhodobý podľa dohody
- príjemná atmosféra
- kolektív mladých a priateľských ľudí
- ľudský prístup
- multi-sport karta
- moderný office, neobmedzená káva, sladkosti, ovocie, tulivaky, možnosť nastaviť si pracovné prostredie

Máme záujem o dlhodobú spoluprácu. Vhodnejšie pre skúsenných seniorov ale aj pre šikovných juniorov. Vhodná aj pre študentov a absolventov informatiky, najmä FIIT.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Ruby On Rails - Pokročilý
GIT - Pokročilý
PostgreSQL - Pokročilý
jQuery - Základy
Bootstrap 3, 4 - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou (nie povinnosťou) je skúsenosť:
- Vue.JS
- Sidekiq
- Redis
- CoffeeScript / ECMA6
- HAML
- ElasticSearch
- Python

Ďalej očakávame:
- proaktívny prístup
- tímový hráč
- chuť sa učiť nové veci a chcieť meniť svet na lepšie miesto

Sme slovenská spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Náš tím je tvorený mladými ľudmi, ktorých baví ich práca a chcú pomocou informačných technológií zjednodušovať život. Radi tvoríme softvér, ktorý ľuďom pomáha, dá sa jednoducho ovládať, prináša zisk a ľudia ho s radosťou používajú.

Našou víziou je zlepšovať firemné procesy. K tomu poskytujeme konzultácie, návrhy riešenia, jeho samotnú realizáciu, integráciu, inštaláciu, zaškoľovanie, údržbu a dlhodobú podporu. Okrem toho v projektoch kladieme dôraz na systematické zlepšovanie a skvalitňovanie dodaných služieb a dbáme o vysokú kvalitu nielen samotného kódu, písanie testov a automatizáciu ale aj celkové riadenie projektu. Aplikujeme princípy TDD, DRY a single responsibility čo značne uľahčuje tvorbu softvéru a prináša radosť pri jeho vývoji.

S mnohými našimi zákazníkmi máme dlhodobú spoluprácu na viacerých projektoch, ktorá je založená na pravidelnej starostlivosti a komunikácii.

Sme hrdými členmi Slovensko.digital, podporujeme charitatívne a neziskové organizácie, záleží nám na zdraví, priateľskom prístupe a celkovej spokojnosti každého kolegu aj zákazníka. Radi sa učíme nové veci a púšťame do nových výziev. Chceme ďalej odovzdávať naše know-how a navzájom si pomôcť zjednodušovať svet okolo nás.
ID: 3913349  Dátum zverejnenia: 2.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac