Junior/Medior Angular Developer

Softplan Slovakia, s.r.o.

Čajakova 18, Čajakova, Staré Mesto, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
po dohode
Od 2 200 EUR/mesiacMzda platí pre TPP a závisí od skúseností a schopností uchádzača. Možnosť pracovať aj na kontrakt.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovných IT absolventov, ktorí majú záujem o pozíciu Angular developer na inovatívne projekty v oblasti digitalizácie nemeckých samospráv a s tým súvisiace nastavovanie trendov v tejto oblasti. Máme záujem o tímových hráčov, ktorí majú proaktívny prístup a chcú zlepšovať naše produkty rovnako ako seba.

Čo ťa u nás čaká?

• Angular 17

• Java

• MS SQL

Fungujeme agilne, začíname stand-upom, kde si preberieme, na čom aktuálne pracuješ, ako sa ti darí a s čím potrebuješ pomôcť. Pri práci používame Intellij, tasky máme v Jire. Keď budeš s taskom hotový, spravíš nový commit v Gite, vytvoríš pull-request a na tvoj kód sa pozrú aj ostatní kolegovia z tímu. Code-Reviews sú u nás samozrejmosťou, často spolu diskutujeme s cieľom nájsť najlepšie riešenie.

Medzi aplikácie, na ktorých aktuálne pracujeme patrí napr. evidencia dopravných priestupkov, platobný systém, elektronická poštová schránka pre úrady, register obyvateľstva a ďalšie.

Čo ponúkame?
• stabilné nemecké projekty
• rodinnú atmosféru bez zbytočného tlaku a stresu
• super kolektív a podporu kolegov
• pravidelne sa obmieňajúce výzvy

# Lekcie nemčiny počas pracovného času
# Konferencie & školenia
# Možnosť pracovať prevažne z domu
# Sick days
# Príspevok na športové aktivity
# Rekreačný príspevok
# Najlepšie vianočné párty a grilovačky
# Plne hradené stravné lístky
# Nadštandardné technické vybavenie
# Pestrý pitný režim
# Darčeky k jubileám
# Príspevok pri sťahovaní

V prípade, že nás Tvoj profil zaujme, dohodneme si najprv krátky telefonický rozhovor a následne aj prípadný online/osobný rozhovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosť s Angular aspoň 1 rok

• SQL – ovládaš syntax CRUD operácií, chápeš ako funguje JOIN

• angličtinu alebo nemčinu na komunikatívnej úrovni

• chuť pracovať v tíme

Čo oceníme?
• znalosť nemeckého jazyka je veľkou výhodou
• znalosť design patterns, clean code a SOLID
• skúsenosti s vývojom front-endu

Sme dynamická a neustále rastúca firma, ktorá už viac ako 20 rokov nastavuje trendy v oblasti digitalizácie nemeckých samospráv. Máme stabilné zákazky pre mestá, ako sú Berlín, Hamburg, Stuttgart, či Mníchov. Našimi partnermi sú renomované firmy v oblasti komunálnych IT služieb v Nemecku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Kalická
E-mail: poslať životopis
ID: 4823700  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac