IT Tester/analytik s aktívnou nemčinou

Softplan Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
po dohode
Od 2 100 EUR/mesiac+ letné a vianočné odmeny. Mzda platí pre TPP a závisí od skúseností a schopností uchádzača. Možnosť pracovať aj na kontrakt.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme testerov so skúsenosťami a aktívnou nemčinou na inovatívne projekty v oblasti digitalizácie nemeckých samospráv a s tým súvisiace nastavovanie trendov v tejto oblasti. Máme záujem o tímových hráčov, ktorí majú proaktívny prístup a chcú zlepšovať naše produkty rovnako ako seba.

Fungujeme agilne - každé ráno si preberieme, na čom aktuálne pracuješ, ako sa ti darí a s čím potrebuješ pomôcť.

Tvojou hlavnou úlohou bude:
• analýza biznis požiadaviek z hľadiska QA
• príprava a údržba testovacích scenárov
• testovanie a zvyšovanie kvality našich produktov
• priprav sa na intenzívnu spoluprácu s tímom vývojárov a biznis analytikov

Aktuálne vytvárame systémy pre manažovanie procesov samospráv, evidenciu motorových vozidiel, dopravných priestupkov, obyvateľov a ďalšie. Naše produkty používajú zákazníci vo viacerých nemeckých mestách ako Berlín, Hamburg, alebo Essen, ale aj súkromné spoločnosti ako Volkswagen.

Čo ponúkame?
• stabilné nemecké projekty
• rodinnú atmosféru bez zbytočného tlaku a stresu
• super kolektív a podporu kolegov
• pravidelne sa obmieňajúce výzvy

# Lekcie nemčiny počas pracovného času
# Konferencie & školenia
# Možnosť pracovať prevažne z domu
# Sick days
# Príspevok na športové aktivity
# Rekreačný príspevok
# Najlepšie vianočné párty a grilovačky
# Plne hradené stravné lístky
# Nadštandardné technické vybavenie
# Pestrý pitný režim
# Darčeky k jubileám
# Príspevok pri sťahovaní

V prípade, že nás Tvoj profil zaujme, dohodneme si najprv krátky telefonický rozhovor a následne aj prípadný online/osobný rozhovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti s testovaním a tvorbou testovacích scenárov
• aktívna znalosť nemčiny
• analytické myslenie a zmysel pre detail
• chuť pracovať v tíme

Sme dynamická a neustále rastúca firma, ktorá už viac ako 20 rokov nastavuje trendy v oblasti digitalizácie nemeckých samospráv. Máme stabilné zákazky pre mestá, ako sú Berlín, Hamburg, Stuttgart, či Mníchov. Našimi partnermi sú renomované firmy v oblasti komunálnych IT služieb v Nemecku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Kalická
E-mail: poslať životopis
ID: 4670415  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac