Social Media/Marketing Specialist (part-time)

Softplan Slovakia, s.r.o.

Čajakova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
po dohode
Od 7 EUR/hod.uvedená mzda závisí od skúseností a schopností uchádzača, letné a vianočné odmeny, možnosť pracovať aj na kontrakt

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného študenta/študentku so záľubou v sociálnych sieťach, marketingu a brandingu. Ak si kreatívny/a, vieš spraviť zaujímavú fotku alebo video a baví ťa vymýšľať nové veci, radi ti poskytneme priestor sa u nás realizovať. Máme záujem o tímových hráčov, ktorí chcú zlepšovať našu firmu rovnako ako seba a neboja sa prinášať vlastné inovatívne nápady.

Čo ťa u nás čaká:
• Administrácia sociálnych sietí - FB, IG, LinkedIn
• Plánovanie a tvorba postov
• Správa firemného webu
• Sledovanie noviniek v oblasti marketingu a brandingu
• Spolupráca s HR oddelením

# super kolektív, ktorý sa stretáva aj mimo práce
# možnosť pracovať prevažne z domu
# sick days
# lekcie nemčiny počas pracovného času
# flexibilný pracovný čas
# stabilné a zaujímavé projekty
# agilné formy vývoja
# široké portfólio technológií
# možnosť prísť do práce bicyklom či kolobežkou (sprcha vo firme)
# teambuildingy, vianočné párty, ...
# floorball, yoga, ...
# technické vybavenie aj na home office
# naozaj bohatý výber nápojov :)

V prípade, že nás Tvoj profil zaujme, dohodneme si najprv krátky telefonický rozhovor a následne aj prípadný online/osobný rozhovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od teba očakávame?
• Mal by si buď vlastniť alebo spravovať atraktívny FB/IG profil
• Skúsenosti s Photoshopom/AI/GIMP ...
• Angličtinu alebo nemčinu na komunikatívnej úrovni
• Výhodou sú skúsenosti v oblasti mediálnej komunikácie a marketingu

Sme dynamická a neustále rastúca firma, ktorá už viac ako 20 rokov nastavuje trendy v oblasti digitalizácie nemeckých samospráv. Máme stabilné zákazky pre mestá, ako sú Berlín, Hamburg, Stuttgart, či Mníchov. Našimi partnermi sú renomované firmy v oblasti komunálnych IT služieb v Nemecku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jozef Arpáš
E-mail: poslať životopis
ID: 4389506  Dátum zverejnenia: 8.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.