Java Fullstack Developer

Softplan Slovakia, s.r.o.

Čajakova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
po dohode
1 800 - 3 500 EUR/mesiacuvedená mzda platí pre TPP a závisí od skúseností a schopností uchádzača, + letné a vianočné odmeny, (možnosť pracovať aj na kontrakt)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných Java Fullstack developerov (juniorov aj seniorov) na inovatívne projekty v oblasti digitalizácie nemeckých samospráv a s tým súvisiace nastavovanie trendov v tejto oblasti. Máme záujem o tímových hráčov, ktorí majú proaktívny prístup a chcú zlepšovať naše produkty rovnako ako seba. Využívame agilné prístupy riadenia projektov a hoci sú naše tímy neustále skúšané novými výzvami, vládne u nás rodinná atmosféra bez zbytočného tlaku a stresu.

Technologický stack
• Java 17, Java REST API, OSGI, Hibernate
• MSSQL, Oracle
• Javascript

Tvoríme systémy pre manažment procesov samospráv, evidenciu motorových vozidiel, vodičských preukazov, dopravných priestupkov, obyvateľstva a ďalšie.

Po rannej káve začíname standupom, kde si preberieme, na čom aktuálne pracuješ a s čím potrebuješ pomôcť. Väčšinu dňa stráviš na vývoji nových taskov, občas treba niečo fixnúť a stretnúť sa kolegami na mítingu.

Používame softvér od Atlassianu, na dokumentáciu Confluence, tasky máme v Jire a kód pomocou Gitu uploadujeme na Bitbucket, kde ti kolegovia spravia code-review. Tie sú u nás samozrejmosťou, často diskutujeme s cieľom nájsť najlepšie riešenie.

# super kolektív, ktorý sa stretáva aj mimo práce
# možnosť pracovať prevažne z domu
# lekcie nemčiny počas pracovného času
# možnosť čiastočne alebo dlhodobo pracovať v Nemecku
# plne hradené stravné lístky
# sick days
# interné workshopy
# možnosť prísť do práce bicyklom (sprcha vo firme)
# teambuildingy, vianočné párty, …
# floorball, yoga
# nadštandardné technické vybavenie
# naozaj bohatý výber nápojov

V prípade, že nás Tvoj profil zaujme, dohodneme si najprv krátky telefonický rozhovor a následne aj prípadný online/osobný rozhovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Bolo by super, ak by si mal skúsenosti s technológiami, s ktorými pracuje, určite by si mal ovládať aspoň Javu

Výhodou:
• fullstack skúsenosti
• znalosť nemčiny

Sme dynamická a neustále rastúca firma, ktorá už viac ako 20 rokov nastavuje trendy v oblasti digitalizácie nemeckých samospráv. Máme stabilné zákazky pre mestá, ako sú Berlín, Hamburg, Stuttgart, či Mníchov. Našimi partnermi sú renomované firmy v oblasti komunálnych IT služieb v Nemecku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jozef Arpáš
E-mail: poslať životopis
ID: 4361195  Dátum zverejnenia: 22.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac