Python programátor pre projekt Docflow.ai

SoftOne, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj,
Hľadáme Python programátora, ktorý nám pomôže vyvíjať náš projekt https://docflow.ai. Venujeme sa digitalizácii dokumentov a spracovaniu dát pomocou umelej inteligencie. V Pythone máme napísaný celý backend, preprocessing, postprocessing, API ale aj modely umelej inteligencie.

Pracovnú náplň bude tvoriť:
- tvorba a úprava API endpointov pre Web aplikáciu a Mobilnú aplikáciu
- úprava a vylepšovanie preprocessingu a postprocessingu dokumentov
- práca s bigdata, analýza dát
- nasadzovanie do produkcie a na servery

Ponúkame:
- časovo flexibilnú prácu,
- krásnu kanceláriu blízko centra mesta s parkovaním,
- príjemné a neformálne prostredie,
- možnosť pracovať z domu,
- prácu s novými technológiami,
- zaškolenie a úvod do programovania umelej inteligencie,
- firemné akcie,
- zaujímavé platové ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Požiadavky:
- dobrá znalosť Python3, Flask, Requests, Multiprocessing
- MacOS, Linux, (Windows NIE)
- znalosť práce s linuxovou konzolou (napr. bash)
- verziovanie GIT-om

Výhodou je znalosť:
- MongoDB
- Python Tensorflow
- Elastic Search
- PHP, NodeJS, ReactJS

Spoločnosť SoftOne s.r.o. poskytuje kompletné riešenia v oblasti informačných technológií, od poradenstva a návrhu riešenia, cez realizáciu a správu projektov. V posledných rokoch sa spoločnosť venuje najmä spracovaniu dát s využitím umelej inteligencie.
ID: 4495723  Dátum zverejnenia: 18.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac