Systémový inžinier / Cloud inžinier MS 365, Azure (medior, senior)

Na Troskách, Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 700 - 2 500 EUR/mesiac+ koncoročný bonus a projektové odmeny. Mzda je vecou vzájomnej dohody, ktorá sa odvíja od toho, aké skúsenosti si k nám už prinesieš.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu skvele zapadneš, ak máš praktické skúsenosti v oblasti cloudových služieb MS 365/ Azure a si typ človeka, ktorý rád prehlbuje svoju expertízu. Našou snahou je vytvárať otvorené a priateľské prostredie, kde si členovia vymieňajú informácie a zdieľajú know-how. Chceme mať medzi sebou ľudí, ktorých ich práca baví a radi do nej prinášajú inovácie. Takto sa nám spoločne darí napredovať a každoročne obhájiť naše prvenstvo partnera a ambasádora technológií spoločnosti Microsoft.

AKÁ BUDE TVOJA ÚLOHA V TÍME?
  • budeš technický expert pre oblasť Cloud služieb spoločnosti Microsoft Azure/365 a očakávame, že budeš pre potreby zákazníka navrhovať riešenia, podieľať sa na konfigurácii a nastavovaní všetkých častí podprojektu komplexných IT riešení
  • budeš zodpovedať za otestovanie a implementáciu riešenia v úzkej spolupráci s ostatnými členmi tímu a riešiteľmi ostatných úrovní projektu
  • budeš zabezpečovať a aktualizovať príslušnú dokumentáciu k dodaným riešeniam
  • tvojou úlohou bude pribežne vyhodnocovať nové technológie pre prostredie cloudu z cieľom implementovať nové funkcie a vlastnosti
  • vysporiadaš sa s problémami a kritickými situáciami u zákazníkov
  • chceme aby si zabezpečoval vzdelávacie aktivity u zákazníkov a zúčastňoval sa vybraných obchodných rokovaní. Tu ti pomôžu dobré prezentačné zručnosti a znalosť anglického jazyka

Čo určite nájdeš v našom tíme?
  • odpovede na Tvoje otázky a transparentné zdieľanie informácií,
  • podporu aby si sa neustále zlepšoval/zlepšovala v Tvojej špecializácii,
  • ľudské porozumenie, spravodlivosť a mnoho zábavných zážitkov.

Dôležité!
Miesto výkonu práce a režim (on-site, home office) je vecou dohody akonáhle zistíme, že si navzájom rozumieme a chceme spolupracovať. Aktuálne náš tím sídli najmä v Banskej Bystrici a Žiline, iná lokalita však nie je neprekonateľnou prekážkou.
Benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Ak Ťa naša ponuka zaujala a spĺňaš naše požiadavky, pošli nám životopis. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len záujemcov, ktorí spĺňajú požiadavky uvedené v inzercii.
Výberové konanie bude ukončené po obsadení pozície úspešným uchádzačom. Tvoje osobné údaje spracúvame v zmysle súhlasu, ktorý udeľuješ pre www.profesia.sk.

Informácie o spracúvaní osobných údajov určené dotknutým osobám v podmienkach SOFTIPu https://www.softip.sk/sk/o-nas/ochrana-osobnych-udajov/informacie-o-spracuvavani-ou/

Prax na pozícii/v oblasti

relevantné k tejto pozícii

Keďže u nás v tíme každý člen prehlbuje svoju úzku špecializáciu, nemusíš byť expertom v každej z menovaných požiadaviek. Vnímaj to skôr ako oblasti, ktorým sa venujeme, pričom niektorá z nich by mala byť Tvojou silnou stránkou.
  • architektonické vedomosti pre Microsoft cloud služby:
  • MS 365 (oblasti kolaborácie, bezpečnosti a identity)
  • MS Azure (oblasti PaaS, IaaS a SaaS Azure služieb, bezpečnosti, identity, monitoringu, manažmentu infraštruktúrnych zdrojov)
  • pokročilé znalosti v oblasti Microsoft Exchange, Microsoft Teams, Microsoft SharePoint
  • pokročilé znalosti a skúsenosti v oblasti služieb Microsoft Azure predovšetkým virtualization, compute, network, storage a database
  • orientácia v oblasti Azure Landing zone, Azure Virtual Desktop, Container Instances, Azure Kubernetes Services, PowerShell, Azure CLI, Azure Policy, Azure Monitor

ČO ALE BUDEŠ POTREBOVAŤ?
  • schopnosť architektonicky riadiť technický projekt
  • orientáciu v Microsoft on-premises riešeniach
  • všeobecný rozhľad v oblasti IT technológií
  • analytické a technické myslenie
  • komunikačné a prezentačné zručnosti
  • schopnosť flexibilne riešiť problémy a pracovať aj pod stresom Ti pomôžu prekonávať záťažové situácie

SOFTIP je najväčší slovenský výrobca podnikových informačných systémov s najširším portfóliom IT produktov a služieb. Naše riešenia pomáhajú lepšie riadiť tisícky firiem a organizácií všetkých veľkostí na Slovensku aj v zahraničí. Sme najlepším implementačným partnerom pre SAP Business One a patríme medzi lídrov v oblasti Microsoft technológií v regióne CEE.
Spája nás nadšenie pre moderné IT technológie a chuť neustále objavovať nové možnosti tohto odboru. Máme 30 rokov skúseností a staráme sa o viac ako 12 500 zákazníkov. Práve vďaka nim neustále rastieme a spolu s tým aj potreba rozširovať náš tím expertov, ktorí budú spolu s nami posúvať hranice našich možností.
A v čom spočíva naša jedinečnosť a čím sa odlišujeme od ostatných?

Napríklad aj tým, že do dnešného dňa sú súčasťou nášho pracovného tímu ľudia, ktorí viac ako 15, 20 alebo dokonca aj 30 rokov odovzdávajú svoje skúsenosti ďalšej generácii nadšencov. Pôsobíme v 9 slovenských mestách a rozumieme, že nie každému vyhovuje pracovné prostredie kancelárie, a preto podporujeme prácu z domu.
Sme spoločensky zodpovedná firma, ktorá pri všetkých svojich činnostiach kladie dôraz na životné prostredie. Za našu angažovanosť nás renomovaná certifikačná spoločnosť TÜV SÜD Slovakia ocenila titulom Výnimočná firma v kategórii Spoločenská zodpovednosť.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Natália Balážová
Tel.: +421904487273
E-mail: poslať životopis
Poslať CV Aktuálne voľné pozície
ID: 4788324  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac