.NET Programátor

SOFTIP, a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
2.1.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac+ koncoročný bonus, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s Vašou odbornou praxou, znalosťami a zručnosťami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme fanúšika nových technológií, ktorý má rád výzvy a baví ho programovenie ERP systémov. Možnosť výberu pracovať na pracovisku v Banskej Bystrici alebo Detve.

ČO BUDE VAŠOU PRÁCOU?
• vývoj a programovanie aplikácií v najnovšom prostredí .NET
• podpora pri analýze, implementácii a testovaní našich riešení

• práca v dynamickom kolektíve stabilnej a prosperujúcej spoločnosti s
možnosťou odborného rastu,
• príležitosť podieľať sa na zaujímavých projektoch,
• pohyblivá pracovná doba,
• program základnej starostlivosti (stravné lístky takmer zadarmo, príspevok na
DDS),
• program zmluvných partnerov (zľava na dovolenkové pobyty v zahraničí, zľava
na pobytové balíky v sieti hotelov SR, ),
• program pre rodinu (dovolenka navyše, príspevok pri narodení dieťaťa,
príspevok pri mimoriadnej rodinnej udalosti, firemné športové aktivity pre
rodinu),
• program lojality (odmena za odpracované roky a pri životnom jubileu),
• program starostlivosti o zdravie (Zelený deň zdravia),
• program vzdelávania (účasť na školeniach, kurzoch, odborných konferenciách,
workshopoch, jazykovom vzdelávaní alebo e-learningu),
• letné a zimné stretnutie zamestnancov v zaujímavých lokalitách Slovenska.

Benefity a výhody môžu byť z dôvodu pandemickej situácie dočasne pozastavené alebo obmedzené.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate naše požiadavky, pošlite nám životopis.
Podľa vývoja epidemiologickej situácie je možné pohovory realizovať aj online formou. Výberové konanie bude ukončené po obsadení pozície úspešným uchádzačom. Vaše osobné údaje spracúvame v zmysle súhlasu, ktorý udeľujete pre www.profesia.sk.

A v čom spočíva naša jedinečnosť a čím sa odlišujeme od ostatných?
Napríklad aj tým, že do dnešného dňa sú súčasťou nášho pracovného tímu ľudia, ktorí viac ako 15, 20 alebo aj 25 rokov odovzdávajú svoje skúsenosti ďalšej generácii nadšencov.
Sme spoločensky zodpovedná firma, ktorá pri všetkých svojich činnostiach kladie dôraz na životné prostredie. Sme víťazom druhého ročníka súťaže Výnimočná firma, ktorú organizuje spoločnosť TÜV SÜD Slovakia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ČO OČAKÁVAME OD ÚSPEŠNÉHO UCHÁDZAČA?
• znalosť .NET, SQL, znalosť štandardov Html, XML
• programovanie v Visual Basic .NET, FoxPro, IIS,
Webových aplikácií sú výhodou
• všeobecný rozhľad v oblasti IT technológií a ERP a
TPV systémov
• praktické skúsenosti s nástrojmi Microsoft Visual
Studio, GIT a JIRA
• RAD pozitív (Rapid Application Development)
• neustála chuť vzdelávať sa

Patríme k najprogresívnejším slovenským IT firmám so stabilnou pozíciou na trhu a priateľským kolektívom špičkových expertov. Naša spoločnosť spojuje nadšenie pre moderné IT technológie a chuť neustále objavovať nové možnosti tohto odboru. Máme 29 rokov skúseností a staráme sa o viac ako 10 300 zákazníkov. Naše riešenia nájdete aj v Českej republike, Rakúsku, Poľsku, Veľkej Británii a ďalších európskych krajinách. Ponúkame najširšie portfólio produktov a služieb na trhu a disponujeme certifikátmi od najrešpektovanejších globálnych IT lídrov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Europa Business Center, Na Troskách 26
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Lobellová
Tel.: +421905803407
E-mail: poslať životopis
ID: 3996561  Dátum zverejnenia: 9.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac