Junior konzultant infraštruktúrnych služieb Microsoft

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
1000 € v závislosti od praxe a skúsenosti + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak sa cítiš ako ryba vo vode v oblasti infraštruktúrnych technológií, a to vrátane cloudových, tak si to u nás budeš doslova užívať. Rozhodne uplatníš svoje analytické schopnosti, budeš súčasťou naozaj zaujímavých a významných projektov ako člen tímu alebo ich architektonicky zastrešíš.

70% tvojej práce bude dizajn, implementácia a konzultácie voči zákazníkom v oblasti Microsoft infraštruktúrnych služieb.
20% zaisťovanie podpory a minitoring pre systémy našich zákazníkov.
10% vzdelávanie v oblasti Microsoft produktov.

Pracovať môžeš v Banskej Bystrici alebo Žiline.
Benefity

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Ak Ťa naša ponuka zaujala a máš chuť byť súčasťou nášho tímu, očakávame Tvoj životopis v slovenskom jazyku.
Osobné údaje vybratých uchádzačov budú uchovávané v evidencii spoločnosti SOFTIP, a.s.

ČO OD TEBA OČAKÁVAME?
Všeobecný rozhľad v oblasti IT technológií.
Znalosť základnej architektúry LAN sietí.
Základnú znalosť serverových operačných systémov MS-Windows Server 2008-2016 na úrovni konzultant/architekt. Sieťové služby - DNS/DHCP/VPN/RDS, Acitve Directory, ADFS, Failover Cluster.
Základnú znalosť Public Cloud riešení s dôrazom na Microsoft Azure alebo Office 365.
Základnú znalosť desktop operačných systémov MS Windows 7 a novších.
Základnú znalosť PowerShell, bezpečnostných IT štandardov a základnú znalosť LAN a Wi-Fi.
Tvoju neustálu chuť vzdelávať sa a prijímať nové výzvy.

SOFTIP je najväčší slovenský výrobca podnikových informačných systémov s najširším portfóliom IT produktov a služieb. Naše riešenia pomáhajú lepšie riadiť tisícky firiem a organizácií všetkých veľkostí na Slovensku aj v zahraničí. Sme najlepším implementačným partnerom pre SAP Business One a patríme medzi lídrov v oblasti Microsoft technológií v regióne CEE.
Spája nás nadšenie pre moderné IT technológie a chuť neustále objavovať nové možnosti tohto odboru. Máme 30 rokov skúseností a staráme sa o viac ako 12 500 zákazníkov. Práve vďaka nim neustále rastieme a spolu s tým aj potreba rozširovať náš tím expertov, ktorí budú spolu s nami posúvať hranice našich možností.
A v čom spočíva naša jedinečnosť a čím sa odlišujeme od ostatných?

Napríklad aj tým, že do dnešného dňa sú súčasťou nášho pracovného tímu ľudia, ktorí viac ako 15, 20 alebo dokonca aj 30 rokov odovzdávajú svoje skúsenosti ďalšej generácii nadšencov. Pôsobíme v 9 slovenských mestách a rozumieme, že nie každému vyhovuje pracovné prostredie kancelárie, a preto podporujeme prácu z domu.
Sme spoločensky zodpovedná firma, ktorá pri všetkých svojich činnostiach kladie dôraz na životné prostredie. Za našu angažovanosť nás renomovaná certifikačná spoločnosť TÜV SÜD Slovakia ocenila titulom Výnimočná firma v kategórii Spoločenská zodpovednosť.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Lobellová
E-mail: poslať životopis
Poslať CV Aktuálne voľné pozície
ID: 3612120  Dátum zverejnenia: 1.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 € v závislosti od praxe a skúsenosti + variabilná zložka mzdy